13 Reasons Why (Proč? 13x proto) S01E13: Tape 7, Side A

S01E13: Tape 7, Side A

S01E13: Tape 7, Side A

Hannah hledá pomoc u pana Portera, školního výchovného poradce. Clay přehraje novou kazetu Tonymu a zvažuje svoje další kroky.

cz sk
31.3.2017
59 minut

Základní info:

Režie: Tom McCarthy
Scénář: Brian Yorkey

Hrají: Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Justin Prentice (Bryce Walker), Kate Walsh (Olivia Baker), Amy Hargreaves (Lainie Jensen), Derek Luke (Kevin Porter), Brian d'Arcy James (Andrew Baker), Josh Hamilton (Matt Jensen), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Michele Selene Ang (Courtney Crimsen), Steven Silver (Marcus Cole), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Sosie Bacon (Skye Miller), Steven Weber (Gary Bolan), Henry Zaga (Brad), Wilson Cruz (Dennis Vasquez), Joseph C. Phillips (Greg Davis), Tom Everett Scott (pan Down), Maria Dizzia (paní Downová), Giorgia Whigham (Kat), Tom Maden (Robert Wells),…

Hudba:

Zajímavosti:

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vlasta13_H

Nechápu proč se tvůrci rozhodli tu nejdůležitější scénu z celé série vystřihnout. Takže pokud se najde někdo kdo seriál nesledoval od začátku jako já a teď si ho pustil na Netflixu, tak si tu scénu někde najděte.

11.5.2020 | 16:49:28
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ji mi fakt lito že si Hannah vzala život, a taky ten školni poradce mohl byt trochu duslednějši ale to plati i o Hanně, ale nakonec někteři se rozhodli spravně a jsem zvědav co ted bude s nimi dal.

redaktor
12.4.2020 | 10:32:06
arthurcz

No asi budu kritičtější. Otevřený konec mi vadil asi nejmíň z toho všeho. Natočený a odehraný skvěle. Základní myšlenka taky. Ale přecejen. Věttšina těch „důvodů“ jsou tragické prkotiny. To by se musel sebevraždit každej druhej. To znásilnění bylo pravda silný, ale podaný stylem, že si na to holka víceméně záměrně naběhla (když je to násilnickej hajzl, tak mu naběhnu dobrovolně nepozvána do výřivky v prádýlku, tím to nechci zlehčovat, ale mohli si to vymyslet prostě jinak). A když už si jde konečně pro pomoc k dospělému, tak se nevymáčkne, co vlastně chce, ale všem vadí, že jí učitel nepomohl. Naopak mi přišlo, že dělal, co jen v rámci jeho pravomocí šlo. Atd, by se dalo psát dlouho. Ale stálo za vidění a sledování nelituju.

9.2.2019 | 20:53:12
Valada06

Totálně mě to rozsekalo.

webmaster
7.7.2018 | 23:40:37
Masriii

Hodně emocemi nabitý seriál, prostřední část byla trochu pomalá, ale konec to vynahradil. Ale souhlasím s některými dalšími, měli přidat 14. díl, tak jako Clay přidal 14. kazetu. To by bylo ideální, ale takhle se trochu obávám, jak to bude s druhou sérií.

1.1.2018 | 19:08:33
Jason13

Prostřední část seriálu mě nijak zvlášť nebrala, ale posledních pár dílů vážně super!!

19.10.2017 | 18:49:23
Carrie1

Skvělý seriál, zvlášť poslední tři díly. Dokonalé!

12.9.2017 | 22:32:04
Malia

Wau. Lepší slovo pro tenhle seriál neexistuje. U žádného seriálu jsem neplakala více. Scénka ve vaně, neskutečné. Je mi jí, její rodiny a Claye strašně líto. Ten jejich „slavný“ školní poradce uhodil poslední hřebíček do rakve, doslova. Bohužel. Je to velmi smutné, ale měl se jí snažit pomoct mnooohem více. I když mu nic nechtěla říct, ale snad slyšel, že řekla „I need everything to stop. People, Life“, mohlo ho napadnout, že se chce zabít. A taky mě dostalo to, jak ji řekl „třeba si to chtěla, nic ses nesnažila dělat“. Chtěla bych ho upřímně vidět v této situaci. Myslím, že kdyby se snažila něco říct, tak ji ještě zmlátí. Bála se říct, kdo to byl, jako každá žena.Takže školní poradce velice zklamal.

2.9.2017 | 0:49:22
Dragon94

Rozhodně nejlepší díl série. To podřezávání mě ani nedostalo tak jako jiné věci v té epizodě. Myslím, že tento seriál na spoustu lidí působí jinak a každý si v tom najde něco jiného a každý má na danou věc jiný úhel pohledu. Já ten svůj znám. Jediné čeho se skutečně bojím je druhá série, protože si nedovedu představit jak by to mohlo kvalitně pokračovat.

23.8.2017 | 20:42:01
Vojtislav

Když se Hannah podřezala, byla to hrozně emotivní a skvělá scéna, málem jsem brečel, a doteď kdyžna scénu myslím, mrazí mě.. To jak křičela když jí žiletka procházela kůží.. bylo to velmi silné

redaktor
16.7.2017 | 5:45:06

13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
91/100 - 436×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců