13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 459×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Olivia Baker

Olivia Baker

Hannina matka.

Sezóny 3
2017 - 2019

První série představuje Olivii jako matku, která se potýká s krutým faktem, že její jediné dítě dobrovolně odešlo ze života, a snaží se dojít pochopení.

Ve druhé sérii se Olivie za cenu ztráty všeho, co jí zbylo, pustí do boje proti střední škole, která její dceři nepomohla, když to nejvíc potřebovala. V průběhu procesu, který proti škole spustí, se dozvídá o sobě i o svojí dceři skutečnosti, jež si dosud nepřipouštěla.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
B.Wilde

Bojovala za svou dceru a myslím, že litovala, že nebyla taková i za jejího života…

17.6.2020 | 14:15:57

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama