13 Reasons Why (Proč? 13x proto) Justin Foley

Justin Foley

Justin Foley

Justin Foley je členem školního basketbalového týmu a je znám coby notorický svůdník. Pochází ze skromných poměrů a už celá léta ho pojí přátelství s Brycem Walkerem. Mezi jeho blízké přátele patří i Zach Dempsey. Justin se objevil hned na dvou Hanniných nahrávkách, a to na první a deváté.

Sezóny 3
2017 - 2019

Justin stál na počátku všech Hanniných potíží, přestože to neměl v plánu. Zradila ho vlastní zbabělost a závislost na kamarádech, kteří mu suplovali rodinu.

Ve druhé sérii se Justin sbírá z úplného dna, aby se připojil ke Clayovi v boji za spravedlnost pro Hannu. Justin je vypravěčem dvanáctého dílu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ellyse

Ve druhé sérii jsem si ho opravdu zamilovala <3 líbí se mi, kam se vyvinul a jak se změnil jeho postoj k ostatním lidem, už to vůbec není ten škodolibý frajírek z první série, ukázal že je citlivý a starostlivý. Na toho ať mi nesahají :D

10.6.2018 | 11:35:08
fyffy2000

V sérii som ho rád vobec nemal,v 2 patil medzi moje najoblúbenejšie postavy

7.6.2018 | 15:37:35
siri

Loni by ode mě Justin dostal sotva tři hvězdičky. Letos nemůžu jinak. Skvělá postava s obrovským vývojem. Skvěle zahraná.

webmaster
3.6.2018 | 21:11:13

Stav překladu

Epizoda S03E13: Let the Dead Bury the Dead

cz100%
DOKONČENO

Titulky k třetí řadě pocházejí přímo z Netflixu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

13 Reasons Why získává čtvrtou řadu

13 Reasons Why získává čtvrtou řadu

Streamovací služba Netflix obnovila seriál 13 Reasons Why pro čtvrtou sezónu. Ta bude zároveň i poslední. Třetí řada bude uvedena již letos koncem srpna.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců