13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 457×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Charlie St. George

Charlie St. George

Jeden z mladších fotbalistů na Liberty High.

Sezóny 2
2019 - 2020

Charlie je studentem v o dva roky nižším ročníku než zbytek hlavních postav. Všichni ho ihned považují za jednoho z dalších nadutých sportovců, jelikož tráví čas převážně s dalšími fotbalisty jako jsou Luke či Monty, ke kterým vzhlíží. Mezi takové patří i Justin.

Avšak uvnitř je laskavý a skromný mladík, který si chce udržet loajalitu svých spoluhráčů, ale jestliže jde o vyšší dobro, je ochoten jejich důvěru zradit. Je vnímavý vůči svému okolí a k ostatním se chová přátelsky. Společně s Jessicou pracuje v kině Crestmont a postupně naváže vztahy i s dalšími studenty. Ti byli zpočátku vůči němu předpojatí, ale jak sám řekl, neměli by ho soudit podle lidí, se kterými se stýkal, ale podle jeho vlastní osobnosti.


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama