13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 459×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Winston Williams

Winston Williams

Student na Hillcrestu, který naváže vztah s Montym.

Sezóny 2
2019 - 2020

Winston pochází z rodiny, která už po několik generací chodí na univerzitu Princeton. Winston je nyní na chlapecké soukromé střední škole Hillcrest, kde chodí především děti z bohatých rodin a jedná se o rivalskou školu Liberty High. Winston zde funguje i jako školní fotograf.

Když na školu začne chodit Bryce Walker, nikdo se zde s ním moc nebaví. Avšak jednou Bryce přivede na párty svého kamaráda Montyho, který Winstonovi ihned padne do oka. Nakonec si spolu v soukromí užijí, avšak veřejně se Monty k Winstonovi chová jako k homosexuální nicce a dokonce ho před ostatními zmlátí. Za to se mu později Monty omluví, jelikož to udělal kvůli tomu, že nemůže být veřejně známý jako gay. Když nakonec Winston zjistí, že byl Monty obviněn z Bryceovy vraždy, ví, že to není pravda, jelikož v té době spolu strávili noc a je rozhodnutý vypátrat pravdu a očistit Montyho jméno. Proto i začne chodit na Liberty High, aby zde mohl konfrontovat ostatní.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Hrozně nepříjemnej týpek…

1.6.2020 | 12:47:36

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama