3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Mateřská loď

Mateřská loď

Vesmírná loď, která se stará o Krela a Aju.

Sezóny 2
2018 - 2019

Mateřská loď slouží jako domov pro Krela a Aju. Když odlétala z Akiridionu 5, tak cestou havarovala a přistála na Zemi. Protože je to vesmírná loď, tak nemá vlastní tělo a vystupuje v podobě hologramu. Jelikož se jedná o umělou inteligenci, tak bývá často přímá. Mateřská loď má ve své databázi mnoho informací o pozemském životě, ty jsou však zastaralé, takže je třeba je aktualizovat.

Má zabudovaný systém, který jí umožňuje přestrojit se navenek i uvnitř tak, aby připomínala normální pozemský dům. Dokáže také vyrobit předměty, které se na Zemi běžně používají. Kromě toho dokáže obyvatelům Akiridionu 5 změnit podobu na dobu 12 hodin, aby svým vzhledem připomínali lidi. Po uplynutí daného času se pak přemění zase zpět a mají svou původní podobu.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama