3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Princezna Aja

Princezna Aja

Krelova sestra a mimozemská princezna.

Sezóny 2
2018 - 2019

Princezna Aja Tarron pochází spolu se svým bratrem, princem Krelem, z planety jménem Akiridion 5. Aja se nikdy necítila jako princezna a připadalo jí, že do královské rodiny nezapadá. Proto se vydávala v přestrojení do ulic, aby zde odhalila svůj pravý potenciál.

Dokonce i v den své a bratrovi korunovace se raději rozhodla utéct se svým psem Luugem, jelikož se nechtěla stát budoucí královnou. Korunovaci však narušil generál Morando, který se rozhodl sesadit královskou rodinu a sám se chopit moci, a tak se Aja cítí velice provinile, jelikož ohrozila své rodiče i celou planetu.

Od té doby se snaží tuto svou chybu napravit a rozhodla se vydat cestou bojovnice i přesto, že tohle princezny normálně nedělají. Chce ochraňovat svou rodinu a dobýt zpět Akiridion 5, vymýtit na něm zlo a porazit tyrana Moranda, který se zde násilím chopil moci.

Aja je na rozdíl od svého bratra více přátelská, energická, nezávislá a nemá žádné zábrany. Dokáže však někdy být příliš sebejistá, nezodpovědná, netrpělivá a frustrovaná, když věci nejdou podle jejího plánu. Snadno ji dokáže něco rozptýlit a vyprovokovat k boji.

Fascinují ji zvyky na planetě Zemi a také místní technologie. Aja touží po dobrodružství, dokáže hravě hacknout počítač a umí výborně tancovat i zpívat. Díky tomu, že ji v boji trénuje Varvatos Vex, tak by se nejspíš dokázala vyrovnat i Jimu Lakeovi.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama