3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Luug

Luug

Královský pes.

Sezóny 2
2018 - 2019

Luug je královským psem rodu Tarron, který pochází z planety Akiridion 5. Má fialovou barvu, spoustu ostrých zubů, modré elektrické oči, dlouhý jazyk a na hlavě má malé anténky. Je loajální, hravý a plný energie. Stejně jako ostatní psi i on rád čůrá a útočí na na ostatní.

I přesto, že je pes, je chytřejší, než by se mohlo zdát. Dokáže rozpoznat přítele od nepřítele. Umí otočit hlavu o 360 stupňů, svede vystřelit laserovou plazmu a ze zadku mu při prdění šlehají modré plameny. Kromě toho je nesmírně silný, takže dokáže unést velice těžké věci jako by to bylo pírko.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama