3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Varvatos Vex

Varvatos Vex

Statný mimozemšťan, který chrání Krela a Aju.

Sezóny 2
2018 - 2019

Varvatos Vex žil na Akiridionu 5, kde pracoval jako velitel jednotky Taylon Phalanx. Jednoho dne byl však svědkem velkého neštěstí v podobě bombardování, při kterém přišli o život jeho milovaní. Přemožen a zaslepen zármutkem přísahal, že za to všichni zaplatí.

Nedlouho poté se spřátelil s králem a stal se respektovaným strážcem královské rodiny. Když na Akiridion zaútočil generál Morando, podařilo se mu spolu s princem a princeznou uniknout na planetu Zemi, kde je také chrání.

V lidské podobě je Varvatos nevrlým staříkem s knírem. V této podobě si udělal na Zemi několik přátel, a dokonce si zde našel lásku v podobě Tobyho babičky. Varvatos o sobě rád mluví ve třetí osobě a všechny výroky lidí bere doslova.Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama