3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Stuart

Stuart

Mimozemšťan, který už nějaký čas žije v Arcadii a prodává burita.

Sezóny 2
2018 - 2019

Stuart pohází z planety Durio, kterou opustil, když se rozhodl prozkoumávat vesmír. Poté se ocitnul na Zemi, kde jej zajala armáda a uvěznila v jednom komplexu, v němž jej hodlala zkoumat. Nějakou dobu tedy strávil zavřený v Oblasti 49B, kam také převezli jeho vesmírnou loď.

Stuartovi se však brzo podařilo utéct, ale nepovedlo se mu osvobodit jeho kamaráda, Bustera, a tak mu slíbil, že se pro něj jednoho dne vrátí a osvobodí ho. Na Zemi žije v přestrojení zhruba 30 let, prodává mexické jídlo ze své dodávky a elektroniku v obchodě Stuart Electronics.

Tento mimozemšťan je milý a celkem nešikovný. Protože žije na Zemi už dlouho, tak se přizpůsobil její kultuře a často také mluví jako obyvatelé této planety. Aja a Krel se na něj proto mnohdy obrací, aby jim dal rady ohledně pozemského života.

I když není zrovna stavěný na boj, tak svým přátelům rád v boji pomůže. Je fanouškem rodu Tarronů a bezmezně svým přátelům při boji důvěřuje.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama