3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie) Stuart

Stuart

Stuart

Mimozemšťan, který už nějaký čas žije v Arcadii a prodává burita.

Sezóny 2
2018 - 2019

Stuart pohází z planety Durio, kterou opustil, když se rozhodl prozkoumávat vesmír. Poté se ocitnul na Zemi, kde jej zajala armáda a uvěznila v jednom komplexu, v němž jej hodlala zkoumat. Nějakou dobu tedy strávil zavřený v Oblasti 49B, kam také převezli jeho vesmírnou loď.

Stuartovi se však brzo podařilo utéct, ale nepovedlo se mu osvobodit jeho kamaráda, Bustera, a tak mu slíbil, že se pro něj jednoho dne vrátí a osvobodí ho. Na Zemi žije v přestrojení zhruba 30 let, prodává mexické jídlo ze své dodávky a elektroniku v obchodě Stuart Electronics.


Tento mimozemšťan je milý a celkem nešikovný. Protože žije na Zemi už dlouho, tak se přizpůsobil její kultuře a často také mluví jako obyvatelé této planety. Aja a Krel se na něj proto mnohdy obrací, aby jim dal rady ohledně pozemského života.

I když není zrovna stavěný na boj, tak svým přátelům rád v boji pomůže. Je fanouškem rodu Tarronů a bezmezně svým přátelům při boji důvěřuje.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás