3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

3 Below

Po seriálu Trollhunters zaměřeného na tajný život trollů se jako další v sérii Tales of Arcadia objevuje seriál 3 Below, jenž se zaměřuje na dva královské mladistvé mimozemšťany a jejich ochránce. Tito mimozemšťané byli nuceni opustit svou domovskou planetu, jelikož na ni zaútočil zlý diktátor, a nouzově přistát na Zemi ve městě Arcadia.

Princ a princezna jsou nyní na útěku a musí čelit intergalaktickým lovcům odměn, a kromě toho se ještě pokouší vmísit mezi místní obyvatelstvo a adaptovat se na život v bizarním světě, kde mimo jiné musí taktéž navštěvovat střední školu. Zároveň se k tomu všemu pokouší opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou planetu a zbavit jej zlého diktátora.


V hlavních rolích:

Foto: DreamWorks

Upoutávka k seriálu 3 Below:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama