3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie) Popis

3 Below

3 Below

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

Po seriálu Trollhunters zaměřeného na tajný život trollů se jako další v sérii Tales of Arcadia objevuje seriál 3 Below, jenž se zaměřuje na dva královské mladistvé mimozemšťany a jejich ochránce. Tito mimozemšťané byli nuceni opustit svou domovskou planetu, jelikož na ni zaútočil zlý diktátor, a nouzově přistát na Zemi ve městě Arcadia.

Princ a princezna jsou nyní na útěku a musí čelit intergalaktickým lovcům odměn, a kromě toho se ještě pokouší vmísit mezi místní obyvatelstvo a adaptovat se na život v bizarním světě, kde mimo jiné musí taktéž navštěvovat střední školu. Zároveň se k tomu všemu pokouší opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou planetu a zbavit jej zlého diktátora.


V hlavních rolích:

Foto: DreamWorks

Upoutávka k seriálu 3 Below:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás