3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Generál Morando

Generál Morando

Tyran, který se násilým chopil vlády na Akiridionu 5.

Sezóny 2
2018 - 2019

O generálu Morandovi toho není moc známo. Před několik lety byl vyhoštěn z planety Akiridion 5, ale důvod jeho vyhoštění není prozatím známý. Nejspíš to však bylo proto, že se snažil svrhnout krále a sám se chopit moci.

Morando je diktátor lačnící po moci a ze všechno nejvíc chce zničit vše, co mu stojí v cestě za mocí. Nezáleží mu přitom na obyvatelích planety a ignoruje jejich protesty. Nebojí se eliminovat kteréhokoliv Akiridionce, který se modlí za to, aby byla královská rodina Tarronů v pořádku.

Nezáleží mu ani na jeho poskocích a ani ho nijak moc nezajímá, když někdo neuspěje v úkolu, který mu zadá. Nedělá mu problém vzít věci do vlastních rukou a postarat se o to sám. Morando je navíc manipuluje s ostatními, je přesvědčivý a dokáže využít znalosti ve svůj prospěch.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama