3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Zadra

Zadra

Poručice, která chrání rod Tarronů.

Sezóny 2
2018 - 2019

Když byli Aja a Krel ještě malí, tak jim Zadra vyprávěla příběhy o jiných žijících bytostech a nejrůznějších planetách a o tom, jak je ve skutečnosti vesmír rozlehlý. Protože je Zadra poručicí, je zodpovědná, vážená a čestná bojovnice.

Vůči princovi a princezně je loajální a snaží se je ochránit před hrozbou, kterou představuje generál Morando, jenž se chopil násilím vlády nad planetou Akriridion 5 poté, co narušil den Krelovi a Ajiny korunovace.

Zadra dělá to, co je pro její domovskou planetu nejlepší, a tak zůstala na Akiridionu 5, aby mohla stát v čele odporu proti Morandovi a bojovat po boku těch, kteří věří, že rod Tarronů je stále naživu.
Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama