3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 5×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Buster

Buster

Velký šestinohý mimozemšťan.

Sezóny 2
2018 - 2019

Buster je obrovský mimozemšťan, který svým vzhledem připomíná pavouka. Má osm očí, šest noh a ocas. Kromě toho má tělo pevné jako pancíř. Buster byl na Zemi uvězněn v Oblasti 49B zhruba před 30 lety.

Během svého uvěznění se spřátelil se Stuartem, kterému se podařilo ze zařízení utéct a který mu slíbil, že se pro něj jednoho dne vrátí, což mu nakonec trvalo několik dekád. Kvůli tomu si Buster vypěstoval za ta léta vůči Stuartovi zášť.

I když vypadá jako obrovská nestvůra, tak je věrný a přátelský. Svým přátelům, i těm novým, pomáhá, seč může. Dokáže také odpouštět, na Stuarta se totiž přestal po nějaké době zlobit a odpustil mu, že pro něj tak dlouho nepřišel.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama