3 Below (3 mimo: Příběhy z Arkádie)
100/100 - 3×

3 Below(3 mimo: Příběhy z Arkádie)

Dva královští mimozemšťané prchnou spolu se svým bodyguardem ze své domovské planety a jsou nuceni nouzově přistát na Zemi ve městě zvaném Arcadia. Mimozemšťané se zde přizpůsobují lidské kultuře a pokouší se opravit svou loď, aby se mohli vrátit na svou domovskou planetu, kterou ovládl zlý diktátor.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Tatiana Maslany (Princezna Aja), Diego Luna (Princ Krel), Nick Offerman (Varvatos Vex), Alon Abutbul (Generál Morando), Hayley Atwell (Zadra), Darin De Paul (Zeron Alpha), Ann Dowd (Zeron Omega), Nick Frost (Stuart), Cheryl Hines (Mamkabot), Tom Kenny (Taťkabot), Frank Welker (Luug), Glenn Close (Mateřská loď), Tatiana Maslany (Královna Coranda)

Král Fialkov

Král Fialkov

Vládce na Akiridionu 5 a manžel Corandy.

Sezóny 2
2018 - 2019

Fialkov je králem na planetě Akridion 5, za ženu má Corandu a spolu s ní má dvě děti, Aju a Krela. Jakožto král má mnoho povinností a musí se starat o své poddané. Zároveň je však i otcem a udělá cokoliv, aby své děti udržel v bezpečí. Fialkov je moudrý a dokáže odpouštět. Spolu s Vexem jsou jako bratři, kromě něj si je blízký ještě se Zadrou.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál 3 Below navazuje na události seriálu Trollhunters. Na oba dále navazuje seriál Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama