Agents of S.H.I.E.L.D. Drea De Matteo si v seriálu zahraje záporáčku

Drea De Matteo si v seriálu zahraje záporáčku

Drea De Matteo si v seriálu zahraje záporáčku

Do seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., který se na obrazovky vrací už 4. března, přibude další postava, kterou ztvární Drea De Matteo, známá například ze seriálů Rodina Sopránů nebo Joey. Uvnitř článku se dozvíte, o jakou konkrétní postavu jde.


12 0
14.2.2015

Ve druhé polovině druhé sezóny o tajných agentech bude ztvárňovat záporáčku Karlu Faye Gideon, nadanou ženu plnou nenávisti vůči S.H.I.E.L.D.u, která spojí své síly s Calem, otcem Skye Daisy.

Drea De Matteo je především známá za svůj herecký výkon v seriálu Rodina Sopranů v roli Adriany La Cerva, díky které získala prestižní ocenění Emmy Award. Účinkovala také v Sons of Anarchy, Zoufalých manželkách nebo v Joeym.


(FOTO: Marvel.com)

„Jsme rádi, že se k nám Drea připojí jako další velký darebák a vyzve tak naše seriálové hrdiny,“ řekl pro Marvel.com výkonný producent a šéf Marvel Television Jeph Loeb. „Vychutnáme si možnost s ní pracovat v této hrozivé roli.“

(FOTO: Marvel.wikia)

Postavu Karly Faye Gideon bychom v Marvel komiksech mohli označit za velmi minoritní, zajímavé je však to, že se objevila v komiksu Daredevil: Redemption. Její syn Bradley byl v komiksech brutálně zavražděn a Karla a její manžel Howard se tak s Mattem Murdockem (Daredevilem) poprvé setkala na soudním jednání. Právě její manžel ji často bil a ona zpočátku ho bránila, po sedmi letech však Murdock Karlu před Howardem zachránil.

Mohla by tedy De Matteo ztvárňovat postavu Karly, která by byla jakýmsi pojítkem mezi Agents of SHIELD a novým seriálem Daredevil? Je to samozřejmě jen domněnka, ale podle mého názoru velmi zajímavá. Na důvěryhodnost těchto údajů si však budeme muset počkat v nadcházejících epizodách.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy