Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Druhá řada nebo film, herec Eman Esfandi si je jistý, že se jako Ezra Bridger pořádně ukáže

Druhá řada nebo film, herec Eman Esfandi si je jistý, že se jako Ezra Bridger pořádně ukáže

Konečně tu máme nějaké sebevědomé prohlášení. Většina herců neví, zda budou zapojeni do budoucích projektů, ale herec Eman Esfandi se nebojí prohlásit, že Ezra Bridger je naprosto klíčovou postavou pro budoucí projekty, tudíž s jeho účastí můžeme stoprocentně počítat.

13 0
3.1.2024

Ezra Bridger byl hlavní postavou animovaného seriálu Star Wars: Rebels a v druhé polovině první řady seriálu Ahsoka taktéž sehrál velice důležitou roli. Koneckonců seriál byl hlavně o něm, neboť hlavní postavy (Ahsoka Tano a Sabine Wren) pátrali po svém ztraceném příteli. Bridger je jedním z posledních jediů, který aktuálně žije v galaxii. Herec byl vyzpovídán v nedávném interview pro The Hollywood Reporter, kde se toho v porovnání s jinými kolegy vůbec nebál:

Včetně případné druhé série a filmu si myslím, že se budu hodně angažovat. Ze všeho, co jsem se dozvěděl o Star Wars a jak Dave aktuálně příběhy píše a co plánuje, tak to vypadá, že Ezra sehraje velmi klíčovou roli. Jako člověk si říkám, že je to super, neboť budu mít práci, která mě baví. Ale i z hlediska příběhu je to správné. Připadá mi to, že by Ezru měli využít.

(Druhá řada nebo film, herec Eman Esfandi si je jistý, že se jako Ezra Bridger pořádně ukáže. Foto: Disney+)

S Ezrou tedy určitě můžeme počítat. Asi by bylo zvláštní, kdyby po konci první řady, kdy se Ezra vrátil do hlavní galaxie, zmizel a už bychom ho nikdy neviděli. Na druhou stranu herec nemlží jako jeho kolegové a rovnou řekne, že ví, že se s ním počítá. Ale ať už to dopadne jakkoliv – tedy film či druhá řada Ahsoky, tak co dál? V tomto ohledu si herec není jistý. Kdyby to ale mělo skončit tak či tak, Esfandi je na to připravený:

Možná se ve filmu Ezra znovu obětuje a pak s ním bude konec. Nevím. Pokud natočím druhou sérii, budu šťastný. Pokud uděláme i film, budu šťastný a víc bych nikdy nepotřeboval. V tomhle směru jsem jako Harrison Ford, kdy nepotřebuji, aby Ezrův příběh tu s námi byl navěky. Byl bych raději, kdyby se jeho příběh uzavřel způsobem, který je to pro jeho postavu nejvhodnější. Takže pokud to skončím u filmu, budu maximálně vděčný.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama