Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Eman Esfandi popisuje, jak na sebe upoutal pozornost ještě před samotným castingem Ezry

Eman Esfandi popisuje, jak na sebe upoutal pozornost ještě před samotným castingem Ezry

Proaktivnost se v některých případech vyplatí. Eman Esfandi je sice novým Ezrou Bridgerem, ale rozhodně to není náhodou. Esfandi byl totiž velice činný ještě před samotným castingem, čímž na sebe upoutal pozornost studia, což mohlo vyústit v jeho získaní role.

7 1
16.1.2024

Eman Esfandi je novým Ezrou Bridgerem. A i když s touto postavou byla spojována celá řada jiných hereckých jmen (Mena Massoud a další), roli nečekaně získal právě Esfandi. Když se ale herec blíže rozpovídal pro Entertainment Weekly o tom, jak roli získal, brzy si uvědomíte, že nic není náhodou. Herec měl vše promyšlené dopředu a vyšlo mu to skvěle.

Esfandi sám o roli Ezry velice stál. A to ještě před tím, než byl nějaký casting vůbec vyhlášen. Esfandi si tak stáhl všechny dostupné plakáty a screen-shoty animovaného Ezry ze Star Wars: Rebels. Posléze se nafotil sám jako Ezra s různými účesy a pózy, které měly připomínat právě animovaného Ezru. Veškeré tyto fotografie poslal svému agentovi, který měl za úkol jediné – jakmile bude vyhlášen casting na Ezru, studio tyto fotky musí vidět.

(Eman Esfandi popisuje, jak na sebe upoutal pozornost ještě před samotným castingem Ezry. Foto: Disney+)

Někdy se takováto proaktivnost vyplatí a Eman Esfandi roli skutečně získal. Esfandi je navíc velice pohybově nadaný, tudíž studio poprosil, že si většinu případných kaskadérských kousků zvládne udělat sám. Studio mu vyhovělo, ale hned první den na natáčení, kdy se natáčela důležitá akční scéna, se stal malý incident, při kterém studio o Esfandových schopnostech zapochybovalo.

Jednalo se o natáčení epizody Part Eight: The Jedi, the Witch, and the Warlord, ve které Ezru poprvé uvidíme se světelným mečem. Když Esfandi natáčel scénu, kde bojoval proti nočním vojákům velkoadmirála Thrawna, tak hned na první dobrou uklouzl. To samozřejmě vzbudilo rozpaky studia. Esfandi ale následně vše již zvládl na jedničku. Navíc si pochvaloval natáčení v reálných kulisách za použití praktických efektů. Herec si připadal jako ve videohře.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama