Ahsoka
85/100 - 13×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Lars Mikkelsen (Thrawn), Eman Esfandi (Ezra Bridger)

Jak Anakin Skywalker dokončil výcvik svého padawana? - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Jak Anakin Skywalker dokončil výcvik svého padawana?

Jak Anakin Skywalker dokončil výcvik svého padawana?

Ahsoka se po letech setkala se svým bývalým mistrem. A jelikož nebyl nikdy dokončen její výcvik, Ahsoka podstoupila poslední test, poslední zkoušku, kterou je nutné splnit, aby se Tano skutečně osamostatnila. Jenže jaká zkouška to byla a pochopili jsme ji vůbec správně?

Reklama

Zajímavosti

Je Thrawn skutečnou hrozbou v nové galaxii, nebo již tahá za nitky někdo jiný?

Je Thrawn skutečnou hrozbou v nové galaxii, nebo již tahá za nitky někdo jiný?

Již zítra se podíváme do nové galaxie, která může zcela změnit pohled na celé Star Wars. Všichni ale čekáme na velkoadmirála Thrawna a Ezru Bridgera, u kterých absolutně netušíme, jak se jim v nové galaxii daří. A proto přicházíme se zajímavou teorií, jak by to mohlo dopadnout.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama