Ahsoka
85/100 - 13×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker), Lars Mikkelsen (Thrawn), Eman Esfandi (Ezra Bridger)

Jak je to se sledovaností? Disney se chlubí jinými čísly než Samba TV

Jak je to se sledovaností? Disney se chlubí jinými čísly než Samba TV

Hned jak TV Samba zveřejnila sledovanost Ahsoky, která se přirovnávala k Andorovi, společnost Disney vrací pohotově úder. Ta nyní totiž ohlásila sledovanost za uplynulý týden globálně, kde naopak Ahsoka trhala rekordy. Kde tedy leží pravda a kolik lidí Ahsoku vidělo?

8 1
1.9.2023

Se sledovaností u všech streamovacích služeb to bude vždy komplikované, neboť stanice nezveřejňují přesná čísla sledovanosti svých filmů a seriálů. Tedy pokud se s něčím nechtějí pochlubit. Teď společnost Disney udělala výjimku u Ahsoky a zřejmě tušíme, odkud vítr vane. Server TV Samba nedávno zveřejnil sledovanost premiérových dílů Ahsoky, která se pohybovala na úrovni Andora, což rozhodně není nejúspěšnější Star Wars seriál.

Můžeme se tak domnívat, že společnost Disney chtěla anulovat tvrzení od TV Samba a neházet tak Ahsoku do stejného pytle s Andorem. Disney aktuálně tvrdí, že premiéra Ahsoky přilákala značné množství diváků a na platformě registrují až 14 milionů zhlédnutí. Jednalo se naprosto bez obalu o nejsledovanější titul na Disney+ v uplynulém týdnu. Společnost taktéž naznačila, že se jedná o globální hit.

(Jak je to se sledovaností? Disney se chlubí jinými čísly než Samba TV. Foto: Disney+)

Co si z toho celé vzít? Nejsmutnější na tom je, že daná čísla nemůžeme nijak ověřit. A to jak od společnosti Disney, tak od TV Samba. TV Samba monitoruje sledovanost pouze ve vybraných domácnostech po Americe. Společnost Disney by tak logicky měla mít daleko přesnější výsledky nejen z USA, ale taktéž z celého světa. A právě nyní zveřejnila globální výsledky, zatímco TV Samba pouze lokální z Ameriky.

Pokud Ahsoka opravdu takovýchto čísel dosahovala, pro samotný seriál jedině dobře. Bohužel tu ovšem chybí komparativní srovnání s jinými seriály, neboť přesně nevíme, jaký celosvětový debut třeba zaznamenal Obi-Wan Kenobi, The Book of Boba Fett či všechny řady Mandaloriana. Musíme tedy věřit tomu, co je nám řečeno.

Zdroj: ComicBook.com, StarWars.com

Diskuze /14

Smrtihlav

Nízká nebo vysoká sledovanost nijak nenapraví přežití probodnutí světelným mečem a naprosto trapnou a hlavně iracionální šermovačku ve volném kosmu.

#3 Qazy #4 Majkyii
1.9.2023 | 16:28:23
Myscho2009

Úprimne, čakal som viac od toho. Po troch dieloch je to zatiaľ slabota

#12 derill129
1.9.2023 | 17:08:35
Qazy

#1 Smrtihlav: Což o to, ale ty bezvrtulové obrácené Messerschmitty a vybuchující lasery země-vzduch… :-D

#8 Zilwicky #9 Smrtihlav
1.9.2023 | 17:14:58
Majkyii

#1 Smrtihlav: Ono záleží kde je ten člověk probodnutej. Ale jestli si stěžuješ na tohle, to by ti pak mělo vadit i třeba to, že Anakin přežil useknutí všech končetin a pak následovnou grilovačku.

#5 Tony-Z #8 Zilwicky
1.9.2023 | 18:05:51
Tony-Z

#4 Majkyii: Anakin ovšem za své přežití zaplatil jistou…cenu.

#6 Marty.m293
1.9.2023 | 19:19:49
Marty.m293

#5 Tony-Z: Tak…když budeme na moment předstírat, že fyzika na světelné meče moc neplatí a ta věc tím pádem nezabije každého, kdo je s ní jenom pár vteřin v místnosti, tak je nutno uvážiti, že Anakinova zranění byla trošičku rozsáhlejší.

1.9.2023 | 20:39:37
witcherrr

Rozhodně tady bylo probodnutí mnohem lépe udělané, než v Obiwanovi, to mi ani moc nevadí, pokud meč neprojde důležitými orgány, je to vlastně čistý laser, takže reálně i zacelý ránu, či udělá díru nevím, v historých filmech kolikrát přežijí probodnutí mečem, katanou, která by měla mít „trhavější effekt“. Podobně jako kulka ze zbraně čistý průstřel se dá přežít, třeba šíp pokud si ho někdo vytrhne udělá ve výsledku větší paseku.

Akorát ta scéna ve vesmíru byla jako pěst na oko, možná že Jedi ovládá částečně gravitaci. :D

1.9.2023 | 20:40:59
Zilwicky

#3 Qazy: Taktiež – preco preboha robia prelety ked je uz ich lod vyradena a nemoze sa pohnut? Mali zastať, obkľúčiť ich loď zo všetkých strán a strieľať. Ahsoka by si ani neštekla. Aj ked asi je to jedno, kedze tie ich strely vyzerali ako z vodnej pištoľky, neurobili absolútne nič.. potom je otázka načo tam vôbec majú takú letku. Nelogickosti stranou, celá epizóda bola dost nudná. Tam je hlavný problém.. ked je zaujímavý a napínavý dej tak toho človek prepáči viac.
To že všetky ženské postavy sú zatiaľ jak cez šablónu tomu tiež nepomáha :/ V Rebels a CW mali napríklad Ahsoka a Hera oveľa viac charakteru.

#4 Majkyii: No povedal by som že končatiny sú pre život trosku menej podstatné ako vnútorne orgány ale možno by nám to vedel objasniť nejaký doktor :D

1.9.2023 | 22:33:42
Smrtihlav

#3 Qazy: Jo, ty vybuchující laserové střely, to byla prdel:-D Nevěděl jsem, jestli se mám smát, brečet nebo třískat hlavou o zeď, tvl.

1.9.2023 | 23:58:43
tom99

Koukám, že ten jeden článek ohledně probodnutí mečem nestačil :-) A to já čekal diskuzi ohledně sledovanosti.

#11 Zilwicky
webmaster
2.9.2023 | 8:22:55
Zilwicky

#10 tom99: O tom neni moc co diskutovat realne, Disney zverejnilo nejake čísla no, wau. Dá sa im 100% verit? Nie, case closed :)

#13 tom99
2.9.2023 | 9:23:38
derill129

#2 Myscho2009: Nepovedal by som, nie je to zlí seriál celkom slušná réžia, len tie prvé dva dueli sú dáko len na efekt. Nepáči sa mi to že oni to točia ako štvorhodinový film kde sa každý týždeň dozvedáme určitú časť z príbehu, preto to nemusí dávať zmysel. Keby to zostrihali do filmovej podoby na nejakých 140 –150.min a pustili to do kín možno by to bolo lepšie, ale obi-wanovi nepomôže ani to to bol totálne zlí scenár a réžia na úrovni školy.

3.9.2023 | 8:54:54
tom99

#11 Zilwicky: Já bych tomu číslu i věřil, ale chtělo by to srovnání, jaká čísla měl podle nich Mandalorian, Boba Fett a Obi-Wan… a ještě nejlépe to dát do nějakého kontextu počtu předplatitelů v té době.

#14 Zilwicky
webmaster
3.9.2023 | 9:35:10
Zilwicky

#13 tom99: Ono hlavne treba vediet ako to počítajú aj, ráta sa jedna začatá minúta ako „pozretá epizóda“, viacero pozretí jedným účtom sa ráta ako jedno alebo viacero.. atd.

3.9.2023 | 16:21:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Jak Anakin Skywalker dokončil výcvik svého padawana?

Jak Anakin Skywalker dokončil výcvik svého padawana?

Ahsoka se po letech setkala se svým bývalým mistrem. A jelikož nebyl nikdy dokončen její výcvik, Ahsoka podstoupila poslední test, poslední zkoušku, kterou je nutné splnit, aby se Tano skutečně osamostatnila. Jenže jaká zkouška to byla a pochopili jsme ji vůbec správně?

Reklama

Zajímavosti

Je Thrawn skutečnou hrozbou v nové galaxii, nebo již tahá za nitky někdo jiný?

Je Thrawn skutečnou hrozbou v nové galaxii, nebo již tahá za nitky někdo jiný?

Již zítra se podíváme do nové galaxie, která může zcela změnit pohled na celé Star Wars. Všichni ale čekáme na velkoadmirála Thrawna a Ezru Bridgera, u kterých absolutně netušíme, jak se jim v nové galaxii daří. A proto přicházíme se zajímavou teorií, jak by to mohlo dopadnout.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama