Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Mary Ann Whitaker

Mary Ann Whitaker

Nevlastní matka Elijaha.

Sezóny 1
2020 - 2020

Mary Ann se po smrti svého manžela musela začít starat o svého nevlastního syna Elijah Whitaker. Proto se nakonec dohodla s jeho tetou, že si ho vezme a ona bude mít o starost méně. Sama viděla v Elijahovi svého manžela a to jí děsilo a bolelo. Cestou tam vedle silnice spadne letadlo s poručíkem Theodorem Colem, kterého vezmou do nemocnice. Tvrdí, že je z roku 1941.

Mary Ann nakonec Elijah přemluví, aby to prošetřili. Na stanici najdou Theodorovu fotku z armády. Nakonec se setkají i s Theodorem a vezmou ho do jeho starého domu, kde ho najde policie. Elijah s Theodorem uteče, zatímco Mary Ann se baví s policií, kde jí řeknou o trhlinách a o všem, co se děje. Na večer je najde a vše jim vysvětlí. Theodor se musí skrz trhlinu vrátit. Nakonec se však vrátí zpět do své doby a nic špatného se nestane. Elijah a Mary Ann se poté oba přestěhují do Kalifornie spolu.

Kerry Bishé jako Mary Ann Whitaker. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama