Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy) Tuka Myrtle Hall

Tuka Myrtle Hall

Tuka Myrtle Hall

Mladá běžkyně, co to chce dotáhnout hodně daleko se svojí nejlepší kamarádkou Sterling.

Sezóny 1
2020 - 2020

Tuka odjakživa milovala běhání a tuhle vášeň sdílela se svou nejlepší kamarádkou Sterling Johnson. Ty dvě běhají každým dnem několik kilometrů, aby se zlepšovaly. Tuka byla vždy ta rychlejší, ale snažila se povzbuzovat i Sterling. Jednoho večera se rozhodnou obě jít do jednoho klubu, ale se Sterling se pohádají a Sterling z párty odejde. Tuka za ní vyrazí, řve na ní na ulici, aby se otočila. Když tak Sterling učiní, tak si všimne přijíždějícího auta na silnici, které Tuku srazí.

Tuka zemře, je pro ni připravený pohřeb, všichni truchlí a ona se snaží pochopit, co stále dělá na Zemi, když by měla jít za světlem. Bohužel žádné světlo nepřichází a ona postupně začíná zjišťovat, že nějakým způsobem může komunikovat se Sterling pomocí toho, když Sterling začne běžet. Ty dvě začnou tímhle způsobem komunikovat a Tuka je pro Sterling jako její osobní trenérka. Zároveň se Tuk seznamuje s dalším mrtvým DJ Williamsem. Když se blíží závod, tak Sterling praští baseballkou člověk, který je v partě s člověkem, jenž zabil Tuk při sražení a z místa nehody odjel.


Sterling se přesto rozhodne závod podniknout, přestože má špatné koleno. Závod bohužel nevyhraje, zničí si koleno a odbelhá se na místo, které bylo pro ni a Tuk posvátným. Tuk jí sice slyší, co jí říká, ale Sterling jí slyšet nemůže. Přesto se Sterling svěřuje jí s tím, že jí miluje a sama Tuk to řekne ještě před ní. Nějakým zázrakem se před ní Tuk objeví na pár sekund, než si dívky vyznají lásku. Nakonec se Tuk vypaří a vypadá to, že už jde opravdu za světlem. Nakonec se ale vrací zpět v čase, kde uprostřed nehody na silnici otevře dveře a dostává druhou šanci na život. Se Sterling pravidelně trénují, jsou spolu a sama Tuk utratí veškeré úspory za drahé boty, které dá na památník DJ Williamse.

Hailey Kilgore jako Tuka Myrtle Hall. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Reklama