Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Evelyn Porter

Evelyn Porter

Mladá žena z roku 1919, která žije v domě, jenž Sam spravuje v budoucnosti.

Sezóny 1
2020 - 2020

Evelyn žije v roce 1919 se svojí matkou v jednom domě, který jim má brzy zabavit banka. Po smrti jejího bratra Emmetta, který byl doktor a živitel rodiny, se museli uskromnit, ale i tak to samozřejmě nestačilo. Proto její matka Paula rozhodla, že si nakonec vezme Williama, jenž rodinu zajistí. Do dohodnutého sňatku se Evelyn nechtělo, ale musela poslechnout a s plánem souhlasit. Jednoho dne se u ní v domě objeví neznámý muž, kterého nejdříve vyžene brokovnicí z domu. Při druhém setkání, kdy jí matka načapá při poslouchání gramofonu, se Sam přižene znovu, aby zachránil situaci a lže její matce, že byl kamarád Emmetta z nemocnice a že vinylové desky jsou tím pádem jeho.

Při bližším kontaktu se nakonec Evelyn dozví, že Sam není jen tak nějaký muž, ale že pochází z budoucnosti. Na zásnubním večírku ho seznámí s jejím dědečkem, který dům postavil. Nakonec si zajdou po večírku oba na jednu veselku, kde ji Sam přelstí a donutí jí zpívat přede všemi. Pro Evelyn je to vysvobození, protože konečně může zpívat a nikdo jí v tom nebrání. Bohužel její matka je najde a odvede ji domů. Při dalším jejich setkání si Evelyn balí věci, protože chce z domu utéct. Sam ji však přemluví, aby počkala na bouřku, která je vrátí do jeho doby a tím pádem bude ona konečně volná.

Po několik dní se tajně scházejí a nadejde den, kdy konečně bouřka přijde a oni se sejdou ve sklepě jejího domu. William spolu s dalšími chlapy se za nimi však vydají a Evelyn unesou ještě dříve, než by se mohla se Samem vrátit. Sam si však pro ní opět přijde a znovu zkusí se s ním vrátit, jenže Samovi zůstane noha při pádu trámu ve schodišti a nemůže se dostat ven. I přes Evelyninu snahu ho ona nedokáže vytáhnout. Sam jí nakonec řekne, že to tak nejspíš vše mělo dopadnout, protože jí viděl v budoucnosti s jejich pětiletým synem, ale on tam nebyl.

Tím, jak jí vodní vír ve sklepě strhne, se rozdělí se Samem navždy. Nakonec se vrátí jen ona do roku 2019 a potká Jakea, bratra Sama. Spolu najdou ve zdi i dopisy od Sama. Sam i při dalších pokusech celý rok věděl, že bouřka už nepřijde, proto začal žít svůj vlastní život a v dopise Evelyn napsal, že ona by měla zase žít ten svůj. Poukazuje na to, že je ironické, jak on patří do její doby a ona zase do jeho. Evelyn poté žije svůj život v domě, který Jake restauroval za peníze ze vzácné baseballové kartičky, kterou mu Sam zanechal v dopise, a vychovává sama jejich pětiletého syna. Mezitím si splní sen být slavnou zpěvačkou. Příběh končí tím, že uslyší někoho na schodech, takže uloží svého syna a potom s brekem přejde ke schodišti. Uvědomí si, že akorát promeškala možnost se potkat se Samem, který cestoval do budoucnosti a viděl svoji rodinu.

Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama