Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Dylan Harris

Dylan Harris

Vnuk Joea, co rád čte a vytváří komiksy.

Sezóny 1
2020 - 2020

Dylan je malý kluk, který žije se svou rodinou, chodí normálně do školy a rád si čte a vytváří vlastní komiksy. Rád by měl vztah i se svým dědečkem Joeem, ovšem mu přijde pořád jen mrzutý. Jednou po konverzaci s jeho dědečkem, najde děda ve schránce krabičku s prstenem, který si objednal před 60 lety od společnosti, co vyráběla komiksy. Prsten sloužil superhrdinovi Dynomanovi, který byl silný, rychlý a uměl létat.

Dylan tomu věřil už od samotného začátku a přesvědčoval Joea, že prsten je skutečný a dá mu schopnosti. Bohužel Dylan měl ve škole problémy, protože ho šikanovali za jeho lásku ke komiksům. Přestal se s ním bavit i jeho nejlepší kamarád. Joe mu slíbil, že na Halloween se převlečou za superhrdiny a vyrazí koledovat. Při velké zakázce v dílně se ovšem v dílně rapidně zdržel a odskákal to Dylan, který na dědečka čekal, ale Joe se neobjevil. Dylan pak ve vzteku si vzal příklad z Volta, nepřítele Dynomana, a z trosek, co předtím roztříštil Joe, si sestavil helmu, díky níž dostal také schopnosti. Vzal si příklad z historky od dědy, že když dá ředitelovo auto na střechu školy, tak bude populární. To taky udělal, ale vymklo se mu to z rukou a skončil v tom autě sám, zatímco helma spadla dolů a roztříštila se.

Joe ho našel na střeše školy, dostal se k němu a oba skončili v autě, které spadlo dolů. Naštěstí je zachytil jeho otec Michael, který se přiřítil se svými novými schopnostmi díky prstenu, jenž našel v dílně a zachránil je. Pak společně zakopali prsten, protože ho už nikdo z nich nepotřeboval. Nakonec si s Joem slíbili, že si vytvoří vlastního superhrdinu.

Tyler Crumley jako Dylan Harris. Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama