Amazing Stories (2020) (Neuvěřitelné příběhy)
75/100 - 17×

Amazing Stories (2020)(Neuvěřitelné příběhy)

Reboot známého seriálu z osmdesátých let dvacátého století nám přinese řadu zajímavých a podivných příběhů, ve kterých se objeví velké množství známých tváří.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Apple TV+ | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Hororový
hrají
Sasha Lane (Alia Jordan), Tyler Crumley (Dylan Harris), Duncan Joiner (Elijah Whitaker), Victoria Pedretti (Evelyn Porter), Robert Forster (Joe Harris), Kerry Bishé (Mary Ann Whitaker), Austin Stowell (Theodore Cole), Dylan O'Brien (Sam Taylor), Michelle Wilson (Sara Jordan), Emyri Crutchfield (Sterling Johnson), Hailey Kilgore (Tuka Myrtle Hall)

Sterling Johnson

Sterling Johnson

Běžkyně, která tajně miluje svoji nejlepší kamarádku Tuku.

Sezóny 1
2020 - 2020

Sterling odjakživa milovala běhání a tuhle vášeň sdílela se svou nejlepší kamarádkou Tukou. Ty dvě běhají každým dnem několik kilometrů, aby se zlepšovaly. Sterling byla vždy ta, co za Tukou zaostávala, ale přesto se jí snažila Tuka povzbuzovat. Jednoho večera se rozhodnou obě jít do jednoho klubu, ale s Tukou se pohádají a Sterling z párty odejde. Tuka za ní vyrazí, řve na ní na ulici, aby se otočila. Když tak Sterling učiní, tak si všimne přijíždějícího auta na silnici, které Tuku srazí.

Tuka zemře, je pro ni připravený pohřeb, všichni truchlí a sama Sterling si její smrt vyčítá. Snaží se spojit s policií, aby našli toho, který srazil Tuku a z místa ujel. Sama si ovšem všimne, že při běhání slyší Tuku a sama vyslyší její volání, aby zašla do jednoho servisu, kde skutečně auto najde, jen přelakované. Bohužel ji tam najdou, ona auto poničí, ale při míření na ní zbraní uteče. Přestože se bojí toho, že začíná šílet, se tomu poddá a společně začnou s Tuk komunikovat. Tuka je pro Sterling jako její osobní trenérka. Když se blíží závod, tak Sterling praští baseballkou člověk, který je v partě s člověkem, jenž zabil Tuk při sražení a z místa nehody odjel.

Sterling se přesto rozhodne závod podniknout, přestože má špatné koleno. Závod bohužel nevyhraje, zničí si koleno a odbelhá se na místo, které bylo pro ni a Tuk posvátným. Tuk jí sice slyší, co jí říká, ale Sterling jí slyšet nemůže. Přesto se Sterling svěřuje jí s tím, že jí miluje a sama Tuk to řekne ještě před ní. Nějakým zázrakem se před ní Tuk objeví na pár sekund, než si dívky vyznají lásku. Nakonec se Tuk vypaří a vypadá to, že už jde opravdu za světlem. Nakonec se ale vrací zpět v čase, kde uprostřed nehody na silnici otevře dveře a dostává druhou šanci na život. Se Sterling pravidelně trénují, jsou spolu.

Foto: Apple TV+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama