American Crime Story
92/100 - 35×

American Crime Story

Lid versus OJ Simpson. Ryan Murphy, tvůrce úspěšné série American Horror Story, se rozhodl zmapovat proces s bývalým hráčem amerického fotbalu, obviněným ze série trestných činů, a to především z vraždy své ex-manželky.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FX | 50 minut
hrají
Cuba Gooding, Jr. (O. J. Simpson), Courtney B. Vance (Johnnie Cochran), David Schwimmer (Robert Kardashian), Sarah Paulson (Marcia Clark),


Čtyři nové teasery

Čtyři nové teasery

Čekání na únorovou premiéru minisérie American Crime Story si můžete zkrátit zhlédnutím dalších čtyř nových teaser trailerů.


7 0
13.11.2015

Thumbnail Play icon

Neslavně proslulé bílé Bronco O. J. S i m p s o n a po dálnici "rychle a zběsile" ujíždí policejním vozům, zatímco sám pronásledovaný prohlašuje, že není špatný člověk.

Thumbnail Play icon

O. J. S i m p s o n je při výslechu na detektoru lži tázán, zda v místnosti, kde sedí, je osoba, jež zavraždila jeho exmanželku N i c o l e B r o w n S i m p s o n.


Thumbnail Play icon

R o b e r t S h a p i r o říká O. J. S i m p s o n o v i, že se před začátkem obhajoby každého klienta nejprve na rovinu zeptá, zda zločin spáchal či nikoliv, ale že ať už odpoví cokoliv, nehodlá jej soudit.

Thumbnail Play icon

O. J. S i m p s o n píše komusi dopis, ve kterém prosí, aby ho té osobě nebylo líto, protože prožil skvělý život a spřátelil se s báječnými lidmi. Také adresátovi děkuje za to, jak byl jeho život výjimečný.

Diskuze /1

Tatko-Šmolko

Ide z toho velmi hutná atmosféra, dúfam že taký bude aj seriál ;)

13.11.2015 | 15:53:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!