American Dad! (Americký táta)
92/100 - 31×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
13 sezón | FOX, TBS | 22 minut
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler)


Francine Smith

Francine Smith

Pohledná, vtipná, ale ne příliš chytrá Stanova manželka.

Sezóny 13
2005 - 2017

Francine Smith je manželkou Stana Smitha a matkou Hayley a Stevea. Jako malá byla adoptována rodinou Lingových, kteří se jí ujali. Její skuteční rodiče se jí vzdali, a proto je Francine nikdy nepoznala. Díky adoptivním rodičům má sestru Gwen, která je podle Stana velmi pohledná.

Když byla Francine větší, tak byla velmi oblíbená mezi chlapci ve škole, a proto toho náležitě využívala. Později poznala Stana, kterého si vzala za muže. Stan byl však v té době přesným opakem Francine – nebyl moc oblíbený a všechny dívky se mu vyhýbaly.


Francine je typickou ženou, která se stará o domácnost. Nemá žádnou stálou práci, jen občas přijme nějakou dočasnou. Doma se mimo jiné stará i o mimozemšťana Rogera a mluvící rybičku Klause, který se ji neustále snaží sbalit. Stan s ní nerad chodí mezi lidi, protože ví, že se Francine neumí moc chovat, když má začít mluvit s někým cizím.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!