American Dad! (Americký táta)
87/100 - 46×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
20 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Hayley Smith

Hayley Smith

Rozumná a volnomyšlenkářská dívka, která si umí poradit.

Sezóny 19
2005 - 2023

Hayley Smith, celým jménem Hayley Dreamsmasher Smith, je dcerou Stana a Francine a starší sestrou Stevea. Pravděpodobně se jedná o nejchytřejšího člena rodiny, protože je Hayley rozumná a inteligentní. Zároveň bere život na lehkou váhu, snaží se sice něco dokázat, ale nijak netlačí na pilu.

Svým spolužákům se líbí, obzvláště chlapcům z nižších ročníků, a proto Hayley nedokáže snést to, když se s ní někdo rozejde či když ji někdo odmítne. Nejvíce času tráví s Jeffem, jejím přítelem (později manželem), se kterým má někdy až příliš komplikovaný vztah. Nejvíce je jejich vztah narušen ve chvíli, kdy se Jeff ztratí ve vesmíru.

Svým způsobem se nejvíce podobá svému otci, i když si to nechce přiznat. S Rogerem a Klausem se snaží vycházet, jak nejlépe do dokáže, ale někdy jí to nejde. Ve volném čase se věnuje hraní na kytaru, zpěvu a kouření marihuany.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama