American Dad! (Americký táta) Steve Smith

Steve Smith

Steve Smith

Podivín a outsider, který prahne po pohledných dívkách.

Sezóny 16
2005 - 2020

Steve Smith, celým jménem Steven Anita Smith, je synem Stana a Francine a mladším bratrem Hayley. Nejvíce času tráví se svými kamarády Snotem, Barrym a Toshim, ale především Snot je jeho velký kamarád. Hodně času také tráví s mimozemšťanem Rogerem, se kterým vymýšlí nejrůznější vylomeniny.

Steveovou zálibou je hraní her. Pokud je doma sám, tak hraje video hry, a pokud tráví čas se svými kamarády, tak hraje nejrůznější deskové hry. Společně s nimi se snaží uspět na místní škole, kde se chtějí stát populárními. Především touží po tom, aby trávili čas s pohlednými dívkami, díky čemuž by konečně mohli přijít o své panictví. Steve měl už několik přítelkyň, ale nejdéle mu to vydrželo s Debbie, kterou jeho otec nemohl snést.


Kvůli tomu, že neustále tráví čas se svými kamarády, se z něj stal podivín a outsider. Někdy má problémy se vztekem, protože mluví tak nahlas, až je to nesnesitelné. Podobně jako jeho otec, tak i on je velmi citlivý, a proto propadá chvílím smutku i radosti.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Sedmnáctá řada

Stanice TBS objednala seriálu American Dad! sedmnáctou i osmnáctou sérii. Prozatím není jisté, kdy se dočkáme pokračování, nicméně sedmnáctá řada by měla mít premiéru v průběhu roku 2021. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás