American Dad! (Americký táta)
87/100 - 45×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Vysílá se
vysílání
20 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Steve Smith

Steve Smith

Podivín a outsider, který prahne po pohledných dívkách.

Sezóny 18
2005 - 2022

Steve Smith, celým jménem Steven Anita Smith, je synem Stana a Francine a mladším bratrem Hayley. Nejvíce času tráví se svými kamarády Snotem, Barrym a Toshim, ale především Snot je jeho velký kamarád. Hodně času také tráví s mimozemšťanem Rogerem, se kterým vymýšlí nejrůznější vylomeniny.

Steveovou zálibou je hraní her. Pokud je doma sám, tak hraje video hry, a pokud tráví čas se svými kamarády, tak hraje nejrůznější deskové hry. Společně s nimi se snaží uspět na místní škole, kde se chtějí stát populárními. Především touží po tom, aby trávili čas s pohlednými dívkami, díky čemuž by konečně mohli přijít o své panictví. Steve měl už několik přítelkyň, ale nejdéle mu to vydrželo s Debbie, kterou jeho otec nemohl snést.


Kvůli tomu, že neustále tráví čas se svými kamarády, se z něj stal podivín a outsider. Někdy má problémy se vztekem, protože mluví tak nahlas, až je to nesnesitelné. Podobně jako jeho otec, tak i on je velmi citlivý, a proto propadá chvílím smutku i radosti.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S19E01: Fellow Traveler

Titulky k seriálu American Dad! nevytváříme my, pouze odkazujeme na překlad někoho jiného z Titulky.com.

Nejlepší epizody 19. série

Sezóna 19

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama