American Dad! (Americký táta)
87/100 - 46×

American Dad!(Americký táta)

Americká rodinka od Setha McFarlanea opět v satirickém animovaném podání, tentokrát v čele s pravým patriotem a agentem CIA Stanem Smithem. Jeho rodinku tvoří manželka Francine, teenageři Hayley a Steve, mimozemšťan Roger a německy mluvící rybka Klaus.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
20 sezón | FOX, TBS | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Stan Smith), Wendy Schaal (Francine Smith), Rachael MacFarlane (Hayley Smith), Scott Grimes (Steve Smith), Seth MacFarlane (Roger), Dee Bradley Baker (Klaus Heisler), Jeff Fischer (Jeff Fischer), Curtis Armstrong (Snot Lonstein), Patrick Stewart (Avery Bullock), Eddie Kaye Thomas (Barry Robinson), Daisuke Suzuki (Toši Jošida), Mike Henry (Jackson), Seth MacFarlane (Greg Corbin), David Koechner (Dick Reynolds), Kevin Michael Richardson (Brian Lewis)

Stan Smith

Stan Smith

Citlivý a rozvážný muž domácnosti, který se živí jako tajný agent.

Sezóny 19
2005 - 2023

Stan Smith je pravým mužem a hlavou domácnosti. Jeho manželka se jmenuje Francine, se kterou má děti Hayley a Stevea. Doma zároveň uchovávají mimozemšťana Rogera, o kterém se nikdo nesmí dozvědět. Stan ho u sebe nechává bydlet kvůli tomu, že mu Roger kdysi dávno zachránil život.

Stan se živí jako tajný agent CIA. Ve své práci vykonává nejrůznější poslání, což zahrnuje i zabíjení. Na venek to může sice vypadat, že Stan zabil spoustu mužů, ale ve skutečnosti žádného nikdy nezabil. Je to spojeno především s tím, jak moc je citlivý. V mládí ho totiž opustil jeho otec, o kterém si myslel, že byl tajným agentem. Ve skutečnosti však byl známým zločincem.

Doma se často dostává do konfliktu jak s Rogerem, tak i mluvící rybičkou Klausem, kterého získal v laboratoři CIA. Se svým synem Stevem si moc nerozumí, což Stevea velmi mrzí. Zároveň je velkým patriotem, kvůli čemuž u sebe neustále nosí americkou vlajku.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama