American Dad! (Americký táta) Klaus Heisler

Klaus Heisler

Klaus Heisler

Mluvící rybička s německým přízvukem.

Sezóny 17
2005 - 2021

Klaus Heisler býval kdysi zcela normálním člověkem. Pocházel z Německa a věnoval se skokům na lyžích. Byl natolik úspěšný, že se účastnil i olympijských her. Jednoho dne se však něco pokazilo, CIA bylo pověřeno úkolem, aby Klaus nezískal zlatou medaili, a proto vyměnilo mozek s rybou, kvůli čemuž již nemohl být člověkem. CIA ho tedy zneškodnilo, ale nezabilo.

Z Klause se stala mluvící ryba, která měla své sídlo v CIA. Klause se brzy ujal agent Stan Smith, který si ho pořídil jako domácího mazlíčka. Díky tomu se Klaus poznal s Francine, Hayley, Stevem a Rogerem. Především Francine ho uchvátila, protože se mu moc líbí. Kvůli tomu má Stan doma konkurenci, protože Klaus usiluje o získání těla, díky čemuž by mohl svádět Francine.


Klause nemá doma nikdo rád, všichni ho neustále urážejí a přehlížejí. Klaus má německý přízvuk, rád říká německé vtipy, kterým nikdo nerozumí, nebo vtipy, které mají velké dvojsmysly. Svůj čas tráví v akváriu či v malé skleněné misce, díky které je schopen se pohybovat.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S17E15: Comb Over: A Hair Piece

cz0%
Odhadované dokončení 3.8. | 23:59

Překlad: @Lukane

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás