Billions (Miliardy)
95/100 - 90×

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)

S05E07: The Limitless Sh*t

S05E07: The Limitless Sh*t

Axe se rozhodne vyzkoušet nový neschválený lék, po němž by měl být bystřejší více než jindy. Celá firma se pod vlivem drogy pustí do velkých obchodů. Chuck se snaží obstarat svému otci ledvinu, zatímco s Kate Sacker vymyslí, jak manipulovat s Krakowem. A Taylor s Wendy spojí síly s Mikem Princem.

cz sk
14.6.2020
660 000
55 minut

Scénář: Brian Koppelman, David Levien, Emily Hornsby
Režie: David Costabile

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě trochu slabší díl, musim ale řict že Krakow se nachytal fakt ukazkově jako by nevěděl že nema Chuckovi věřit a jsem zvědav jak Axe vymysli plan na zničeni Prince a dobře to rozehral i s Wendy a s tím maliřem.

27.1.2021 | 13:30:59
KevSpa

Ač se tam hodně událo, tenhle díl mi přišel trochu slabší.

webmaster, korektor
14.6.2020 | 9:36:23

Sedmá série

Miliardy se mohou těšit na sedmou sérii

Miliardy se mohou těšit na sedmou sérii

Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.

Reklama

Momentka

Momentka

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama