Californication S04E05: Freeze-Frame

S04E05: Freeze-Frame

S04E05: Freeze-Frame

Jelikož se Mia během soudních výslechů snaží Hanka co nejvíc hájit, Abby dochází, že obžaloba má v rukách velmi slabý případ. A sic bitva ještě zdaleka není vyhraná, Hank to chce náležitě oslavit.

cz sk
6.2.2011
418 000
28 minut

I když musí na Abby dlouze naléhat, nakonec se mu ji podaří pozvat na večeři. Ještě před jejich schůzkou však v restauraci znenadání potká Miu, která si zde dala sraz se Sashou Bingham, která ji má hrát ve filmové verzi Šukání a mlácení.

Charlie se rozhodne zelegantnět své mužství a trochu se vyholit v rozkroku. Situace se ale nakonec vyhrotí přesně tak, jak to obraz Charlie s nůžkami mezi nohama napovídá, a Marcy ho neochotně odváží na pohotovost.

Hank s Abby zažijí velmi příjemný večer a docela si i padnou do oka, i když Abby neustále připomíná, že by jim to spolu neklapalo. Hank nakonec odchází podívat se na první větší koncert Královen z Dogtownu, kde se setká nejen s Karen, ale i s Benem, což Hankovi opět docela srazí náladu.

Doktor, který v nemocnici ošetřuje Charlieho (a který se dříve i staral o Hanka po jeho předávkování) Marcy oznamuje, že lékař, který Charliemu kdysi provedl vasektomii, nedávno přišel o licenci, protože své zákroky záměrně sabotoval. Nyní už není pochyb o tom, že Charlie je skutečně otcem jejího dítěte.

Hank se otráveně vrací do svého hotelového pokoje, Sasha ho ale zavolá za Miou, která na tom psychicky taky není zrovna nejlíp. Oba dva si upřímně popovídají a společně se Sashou pak skončí všichni tři v její posteli. Než se však schýlí k něčemu vážnému, Hank obě dámy pošle pryč. Bohužel ale až po tom, co je ve velice inkriminující poloze vyfotí jeden z účastníků Sashiny párty.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Californication
88/100 - 162×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři