Californication
88/100 - 167×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

S04E04: Monkey Business

S04E04: Monkey Business

Hank konečně dopsal scénář k filmové adaptaci jeho knihy Šukání a mlácení. Zároveň je ale asi jediný, kdo z toho nemá radost. Charlie je naopak přímo nadšen a přemlouvá Hanka, aby s ním šel na večeři za potencionálním investorem pro film. Ten pozvání nakonec nedobrovolně přijme, přičemž zatím vůbec netuší, jaké opičárny tento večer přinese.

cz sk
30.1.2011
645 000
28 minut

Marcy hostuje u sebe doma Královny z Dogtownu, dívčí rockovou kapelu, do které se přidala i Becca, a která v Runkleovic domě právě zkouší. Během večera se však Marcy začne podivně chovat a z nejrůznějších příznaků Karen usoudí, že bude nejlepší koupit jí těhotenský test. Ten se nakonec ukáže být pozitivní.

Hank, Charlie a Stu jsou pozváni do domu extravagantního miliardáře Ziga Samitaura, který je velkým fanouškem Hankova psaní a nakonec se rozhodne nový film financovat. Celý večer se vyvíjí báječně až na to, že Charlieho si moc neoblíbil nejen Zig, ale i jeho malý opičák Kong, který se s Runklem pustí do krvavého (a fekálního) souboje na život a na smrt – ze kterého však bohužel vyjde jako poražený.

Charlie nyní musí vysvětlit Zigovi, že (v sebeobraně) zabil jeho milovanou opici. S Hankem ho však po chvíli nachází oběšeného v koupelně, kde se stal obětí autoerotického zadušení. Z toho následně Hank usuzuje, že jeho scénář se Zigovi asi opravdu líbil.

Marcy přemýšlí, kdo by mohl být otcem jejího dítěte – Charlieho i Ricka Springfielda ze seznamu kupodivu okamžitě vyškrtává – a zvažuje, zda-li si ho vůbec chce nechat. V domě poté Karen potká Bena, otce jedné z dívek, které jsou s Beccou v kapele.

Když se na vrub dvou mrtvých primátů připíše ještě napadení entuziastického policejního příslušníka, na místo činu se dostává Abby, aby z toho všeho Hanka zase vysekala. Po šíleném večeru odváží Hank Charlieho domů. Protože je uvnitř i Karen, Charlie Hanka pozve dál. Ten tam však vidí Karen a Bena, kteří si mezi tím docela padli do oka. Hank vzápětí odchází.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Filtr seriálů
Reklama