Colony Co nás čeká v příštích epizodách?

Co nás čeká v příštích epizodách?

Co nás čeká v příštích epizodách?

Shledá se Will a Charlie se zbytkem rodiny? Zvládnou se dostat na druhou stranu zdi? A jaké další útrapy pro rodinu Bowmanových přichystá osud a hlavně okupanti?


4 0
22.1.2017

Will, Devon a Charlie se snaží najít cestu domů. S vidinou, že už se možná znovu neuvidí, se Katie loučí se svou dcerou. Bram si v táboře dělá nové přátele a Maddie najde nový projekt.

Jennifer sleduje dům Bowmanových a když se Charlie vrací domů, rodina čelí nečekaným problémům.


Will se vrací na pracoviště, které už nepoznává, Katie se pokusí chovat vzorově a Broussard s ostatními z odboje zjistí novinky o zdi.

Willa čekají oprávněné obavy. Foto: USA Network

Co nám o ději prozrazují samotné názvy epizod? Sublimace je děj, při kterém se pevná látka mění na plyn, aniž by došlo k tání. Dočkáme se tak nějaké výbušné podívané? Zároveň je to ale i psychologický termín, kdy se potlačované pudové potřeby přenesou do jiné činnosti. Kterou z postav asi postihne takováto sublimace? Výraz Panoptikon pak označuje koncept budovy, kdy je možné dohlížet na veškeré její obyvatele. Více na české Wikipedii. Sledování a dohled nad obyvateli bloku Los Angeles tak dosáhne svého vrcholu. Epizoda Oddaný člověk (Company Man) by mohla vyprávět o někom, kdo je stále loajální svým nadřízeným. Stane se tím člověkem Will po svém nástupu zpátky do práce nebo Jennifer, která se ve své oddanosti k okupační vládě ještě víc zatvrdí? Otazníky také visí nad partnerstvím Willa a Devon. V novém prostředí Willovi nezbývalo než jí věřit, ale už před Příchodem v ni ztratil důvěru. Může se vůbec spolehnout, že jí nepůjde o její vlastní zájmy?

Těšíte se na další epizody seriálu? Skutečně se z bloku Los Angeles stane policejní stát? Jak na to budou muset reagovat naši hrdinové? A jak žít ve světě pod neustálým dohledem Velkého bratra?

Diskuze /1

Jirka 007

Moc se tesim,je to moc pekny serial

26.1.2017 | 17:09:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Seriál Colony bude dál pokračovat

Seriál Colony bude dál pokračovat

Těsně před odvysílání finálové epizody druhé řady stanice USA Network oznámila, že se její úspěšné sci-fi drama Colony dočká také třetí série. Boj s hostiteli i přechodnou okupační vládou tak zdaleka nekončí.

Reklama

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás