Colony Co nás čeká v příštích epizodách?

Co nás čeká v příštích epizodách?

Co nás čeká v příštích epizodách?

Shledá se Will a Charlie se zbytkem rodiny? Zvládnou se dostat na druhou stranu zdi? A jaké další útrapy pro rodinu Bowmanových přichystá osud a hlavně okupanti?

4 0
22.1.2017

Will, Devon a Charlie se snaží najít cestu domů. S vidinou, že už se možná znovu neuvidí, se Katie loučí se svou dcerou. Bram si v táboře dělá nové přátele a Maddie najde nový projekt.

Jennifer sleduje dům Bowmanových a když se Charlie vrací domů, rodina čelí nečekaným problémům.


Will se vrací na pracoviště, které už nepoznává, Katie se pokusí chovat vzorově a Broussard s ostatními z odboje zjistí novinky o zdi.

Willa čekají oprávněné obavy. Foto: USA Network

Co nám o ději prozrazují samotné názvy epizod? Sublimace je děj, při kterém se pevná látka mění na plyn, aniž by došlo k tání. Dočkáme se tak nějaké výbušné podívané? Zároveň je to ale i psychologický termín, kdy se potlačované pudové potřeby přenesou do jiné činnosti. Kterou z postav asi postihne takováto sublimace? Výraz Panoptikon pak označuje koncept budovy, kdy je možné dohlížet na veškeré její obyvatele. Více na české Wikipedii. Sledování a dohled nad obyvateli bloku Los Angeles tak dosáhne svého vrcholu. Epizoda Oddaný člověk (Company Man) by mohla vyprávět o někom, kdo je stále loajální svým nadřízeným. Stane se tím člověkem Will po svém nástupu zpátky do práce nebo Jennifer, která se ve své oddanosti k okupační vládě ještě víc zatvrdí? Otazníky také visí nad partnerstvím Willa a Devon. V novém prostředí Willovi nezbývalo než jí věřit, ale už před Příchodem v ni ztratil důvěru. Může se vůbec spolehnout, že jí nepůjde o její vlastní zájmy?

Těšíte se na další epizody seriálu? Skutečně se z bloku Los Angeles stane policejní stát? Jak na to budou muset reagovat naši hrdinové? A jak žít ve světě pod neustálým dohledem Velkého bratra?

Diskuze /1

Jirka 007

Moc se tesim,je to moc pekny serial

26.1.2017 | 17:09:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás