Defiance
76/100 - 145×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

S03E05: History Rhymes

S03E05: History Rhymes

Nolan a Irisa procházejí svou minulostí, Amanda a doktorka Yewll požádat Omecy, aby je pomohli zachránit.

sk
3.7.2015
1 280 000
43 minut

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že flashbacky byly zajimave a nemělo chybu jak Irisa chtěla pak od všeho odejit a nakonec stejně musela kvuli spojeni s Nolanem zustat a jsem zvědav jestli Kindzi zničila ty informace co vytahla z doktorky a co planuji pak udělat jinak nemělo chybu jak se Alak dostal ven a potom jak Stahmě přiložil nuž ke krku jsem zvědav co uděla.

redaktor
19.10.2021 | 14:29:13
Remi91

Skvělá epizoda. Konečně jsme nahlédli do minulosti Nolana a viděli i kousek Bledých válek. Takové flashbacky bych rozhodně uvítal. Navíc jeho vztah s Irisou je velmi dobře vyprávěn a samozřejmě i zahrán. Oni jsou základní kámen tohoto seriálu a protože se i jejich vztah stále vyvíjí, málokdy se dostaneme do nějaké dějové apatie. Letošní řada je i celkem dost radikální a pokud si udrží toto tempo, ve finále nás budou čekat velké věci.

7.9.2015 | 16:25:35
ScaryX

Povedený díl.

čestný člen redakce
19.7.2015 | 20:05:52
Kothy

Konecne nejaky flashbacky. Dobry dil :)

9.7.2015 | 1:16:42

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama