Defiance
76/100 - 143×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

S03E06: Where The Apples Fell

S03E06: Where The Apples Fell

Když je odhaleno napojení na Votanské společenství, Nolan a Berlin se po něm pustí.

cz sk
10.7.2015
1 070 000
43 minut

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že fakt nemělo chybu jak Alak ohrožoval matku nožem a do toho tam přišel Nolan a Alak mu vyklopil pravdu o svych rodičich a nemělo chybu jak Amanda a Stahma spolu bojovali a jsem zvědav jestli Tevgin Stahmě pomuže a jinak sjem zvědav na Rahma jestli se mu povede dobyt město a nemělo chybu jak si Nolan s Datakem povidali.

19.10.2021 | 15:55:02
Kothy

Bitva se blizi :)

14.7.2015 | 18:01:33

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama