Defiance
76/100 - 143×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

S03E07: The Beauty Of Our Weapons

S03E07: The Beauty Of Our Weapons

Projíždějící obchodník se zbraněmi rozděluje Amandu, Nolana a Berlín, Nolan zakládá milici.

cz sk
17.7.2015
1 110 000
43 minut

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu že ten obchodnik nechtěl penize ale jen rande s Berlin ale musim řict že jsem nečekal že Berlin opusti Defiance zrovna když se schyluje k bitvě ale bylo dobre jak Nolan založil milici a ti chtěli at přiměje cvičit Irisu taky ale jak řekl že silni ochranujou slabe tak v tom ma pravdu jinak nečekal jsem že Datak si vybere takovou bolestivou smrt a jsem zvědav na Stahmu co s ni ma Kindzi za lubem.

19.10.2021 | 16:46:09
MeredithL

Tatrovka dokonce z českou vlajkou? :)

27.7.2015 | 8:22:57
Kothy

Cekani na bitvu…

22.7.2015 | 14:25:28

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama