Defiance
76/100 - 145×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

Defiance

Lahůdka pro fanoušky kombinování sci-fi a westernu. Asi nikoho nepřekvapí, že ve vesmíru nejsme sami. Za pár let už ale rozhodně nebudeme sami ani na Zemi. Po válce, která se na naší planetě podepsala nejen díky použitým atomovým zbraním, a ustanovení křehkého míru vedle sebe přežívají různé rasy. Pravděpodobně nejorganizovaněji v městečku Defiance vybudovaném nad ruinami St. Louise, které právě získalo nového drsňáckého šerifa i s pomocnicí a zaměstná je skutečně naplno. Se seriálem byla představena i stejnojmenná počítačová hra a dočkal se dalších dvou seriálových řad.

Obyvatelé města Defiance nám již mnohokrát předvedli, že se ničeho nebojí a nic je nezaskočí. Po útrapách při vnitřním boji se dokázali vzepřít momentální nadvládě, aby opět klesli na samé dno. A když už jste na samém dně, hlouběji už jít nemůžete. Je jedno, že se na vás řítí krvežíznivá armáda, naši hrdinové jí dokážou slibně vzdorovat jakožto i dalšímu zdrcujícímu ataku mimozemských stvořeních.


FOTO: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VUDU1

Seriál ktorý vás od prvej až po poslednú časť udrží v napätí – určite doporučujem :-)

13.11.2019 | 13:52:07
Quamabe

♥♥♥

23.7.2019 | 11:25:40
Amigo65

Koukám téměř na vše co zavání sci-fi, tohle bylo mírně nadprůměrné. Jen škoda že nebyl seriál dotažen do konce.

18.6.2017 | 11:30:05
ScaryX

Seriál měl dosti sestupnou tendenci, aby v závěru vystoupal do výšin. První série byla takový příjemná seznamovačka s nudným koncem. Druhá řada byla nudná a nezajímavá úplně celá. Třetí ale vlila adrenalin do žil a hlavně se nebála pořádného zabíjení ani krve. Jen škoda, že to přišlo až příliš pozdě…

čestný člen redakce
6.6.2017 | 23:24:41
jhnn

s03e07 ceska vlajka na armadnim nakladaku, yeey!

18.7.2015 | 15:47:59
legoxxx

Super seriál, sympatické hlavní postavy Irisa a Joshua Nolan

15.7.2015 | 2:20:18
SelWraith

Tady vlastně navnadil jen první díl… a pak to šlo pomalu z kopce …finále 1. série mi stačilo … To, že se tam kryjou před střelbou za plátěným stanem… to byl pro mě vrchol stupidity… Na 1. díl 2. řady jsem se podíval ze zvědavosti, ale jen mě to utvrdilo, že se tu nic neděje…

Update: Dal jsem tomu 2. šanci a celkem jsem překvapen… Děj se posunul o hodně, a kvalita stoupla… Škoda jen, že na mě finále 2. řady působilo uměle.. Nolana a Doktorku jsem si oblíbil ještě víc a Amanda u mě klesla… No jsem zvědavej co přinese 3. série

14.6.2015 | 17:24:16
darkHannibal

Stěží jsem dokoukal 1. řadu. Mám rád sci-fi, tak dávám šanci všemu alespoň trochu slibnému. Ale tohle přeci jenom je více prapodivný western

14.9.2014 | 2:42:44
Kothy

Zajimavy sci-fi serial s mimozemstany.

9.9.2014 | 1:35:23
everytex

super seriál libil se aji kamaradum co normalne scifi nesleduji ale tenhle seriál uz jo

8.8.2014 | 20:54:24
1

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama