Defiance
76/100 - 145×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

Postavy

 • Joshua Nolan

  Joshua Nolan

  Bývalý elitní voják, který změnil svůj život po tom, co skončila válka o Zemi. Se svojí nevlastní dcerou Irisou přicestoval do Defiance a stal se jejím šerifem. Na městě i jejích lidech mu, i přes jeho zapírání, začalo záležet a snaží se jej udržet v bezpečí od všemožných pohrom, které přicházejí zvenčí, ale i zvnitra města.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Irisa

  Irisa

  Adoptivní dcera Nolana, kterou zachránil, když byla ještě malá z rukou fanatiků. Má ráda nože a Tommyho. Z minulosti, před jejím vysvobozením, si toho moc nepamatuje, ale i to málo ji děsí.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Amanda Rosewater

  Amanda Rosewater

  Bývalá vysoce postavená žena správy Zemské republiky, nyní starostka v Defiance. Její role ve městě je klíčová, co se vedení týká a vede neustálý boj s rozvratnými živly, které chtějí zničit křehkou rovnováhu v Defiance.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Datak Tarr

  Datak Tarr

  Datak Tarr byl velmi úspěšný v budování svých různorodých obchodních zájmů v městečku Defiance, stejně jako jeho bohatství. Intriky Kastiánů mu nejsou cizí, především vyděrač v podsvětí, kde se vše točí od hazardu pašování zbraní a organizované trestné činnosti. Věrný jeho Kastiánským způsobům, Datak je vždy na pozoru příležitostem, které mu umožní zatnout drápy do lidí, aby s nimi mohl později manipulovat.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Stahma Tarr

  Stahma Tarr

  Stahma Tarr je věrná manželka Dataka Tarra a vysoce postavená členka elitních, nepůvodních, Kastiánů. Stahma je krásná a loajální, perfektním obrazem Kastiánské ženy. Pod povrchem však uchovává i svou temnou stránku, která je připravena odpíchnout se od tradiční role přiřazené jí podle kasty.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Alak Tarr

  Alak Tarr

  Syn a korunní princ Dataka a Stahmy, který je v manželském svazku s Christie. Provozuje místní rádio a dělá první krůčky k převzetí otcovi organizace.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Rafe McCawley

  Rafe McCawley

  Nekompromisní, ale dobrácký majitel a předák dolů v Defiance. OtecChristie, Lukase a Quentina. Přetahuje se o moc v podobě zastoupení dělnické třídy s Datakem.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Christie McCawley

  Christie McCawley

  Dcera Rafa a Pilar McCawleových. Miluje Alaka Tarra a snaží se s ním sžít i přes jejich rozdílné rasy i obyčeje. Z nezkušené dívky se postupně stává žena, která hledá své místo a učí se dosáhnout svého.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Tommy Lasalle

  Tommy Lasalle

  Mladý a naivní zástupce šerifa, který pro svojí nezkušenost vidí jen černou a bílou a nerad přijímá nutné kompromisy.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
 • Meh Yewll

  Meh Yewll

  Sarkastická doktorka, která pomáhá v Defiance. Zároveň ji pronásleduje její minulost, která na ni čeká za každým rohem.

  Sezóny 3
  2013 - 2015
1

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Reklama

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama