Defiance
76/100 - 145×

Defiance

Postapokalyptické sci-fi drama vyprávějící příběh z doby po velké válce mezi lidmi a dorazivšími mimozemšťany, jejichž domovská planeta dávno zanikla a hledající na Zemi svůj nový domov. Dokáží lidé a Votané žít mírumilovně pospolu v jedné společnosti?

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Grant Bowler (Joshua Nolan), Stephanie Leonidas (Irisa), Julie Benz (Amanda Rosewater), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Jesse Rath (Alak Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley), Nicole Muñoz (Christie McCawley), Trenna Keating (Meh Yewll), James Murray (Niles Pottinger), Anna Hopkins (Jessica "Berlin" Rainer), Mia Kirshner (Kenya Rosewater)

S03E01: The World We Seize

S03E01: The World We Seize

Nolan a Irisa jsou zachráněni tajemnou silou z podzemního komplexu právě včas, aby zjistili, že na Defiance míří ozbrojené jednotky. Samotné město je zcela na kolenou a bezbranné, navíc po kolapsu gulanitových dolů. Mezitím Datak, Stahma a Rafe se snaží znovu sjednotit svou rodinu. A jak Alak a Pilar cestují s dítětem, Alak si stále více uvědomuje, jak nestabilní jeho tchyně je. Nolan a Irisa musí pomoci záhadné mimozemské rase, známé jako Omecové, aby se zabránili diplomatické krizi rozdělit město.

cz sk
12.6.2015
1 110 000
43 minut

Foto: SyfyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že by mě zajimalo co jsou zač ti novi navštěvnici a jaky tam maji ukol jinak musim řict že nemělo chybu jak se Nolan a Irisa vzbudili uprostřed zimy a šli do Defiance ale musim řict že jsem nečekal že nikdo ve městě skoro nezustal ale to jak Berlin přivitala Irisu to bylo fakt sproste aniž by ji dala možnost vysvětlit, jinak musim řict že Stahma byla fakt čislo že bez milosti zabila Christie a potom ještě Rafeova a Quentinova smrt a jsem zvědav co planuje Votaniske společenstvi dal.

redaktor
19.10.2021 | 10:49:08
Remi91

Hned na začátku řady neskutečný killing spree. Kdo by to čekal?

19.6.2015 | 21:27:48
ScaryX

Čekal jsem změnu, ale tohle?

čestný člen redakce
18.6.2015 | 6:39:43
Kothy

Tak to je masakr, tolik mrtvych…

17.6.2015 | 14:52:59
komja

Zajímavé akorát jsem zvědavej jak hodlají se zbavit tý „armády“ na orbitu :/ jinak dobrý díl :)

13.6.2015 | 22:39:38

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Je rozhodnuto

Konec městečka Defiance

Konec městečka Defiance

Po krátké chvíli napínání již známe výsledek. Stanice Syfy se rozhodla se seriálem již dále nepokračovat a Defiance po třech sériích končí.

Reklama

Co bylo

Ohlédnutí za třetí řadou

Ohlédnutí za třetí řadou

Už tomu je přes týden, co jsme byli svědky parádního finále třetí řady. Jaké zanechala pocity a má seriál plány a šanci do budoucna?

Promo postav

Promo postav

Nejoblíbenější postavy

Promo plakáty

Promo plakáty

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama