Dig (Ztracená archa) S01E03: Meet the Rosenbergs

S01E03: Meet the Rosenbergs

S01E03: Meet the Rosenbergs

Když se Peter při pátrání po Chálidovi dostane do slepé uličky, společně s Cohenem začnou sledovat skryté stopy z Emmina deníku. Debbie vezme Joshe na nepovolený výlet. Avram pokračuje v cestě do Jeruzaléma.

cz sk
19.3.2015
1 430 000
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Lepší. Začínáme probádávat psychiku hlavní postavy, líbil se mi progress s Joshuou, při finále s policajtem mě zamrazilo, takže super. Líbí se mi, že ta šéfová, co pracuje pro vládu, je vlastně dvojitý agent a nasazené so-so očko, snad ji ještě neodhalí a udělá tam ještě tóčo. Ten na lodi do Chorvatska mi zatím přijde jako totální výkřik do tmy.

23.6.2015 | 0:22:16

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás