Dig (Ztracená archa) S01E03: Meet the Rosenbergs

S01E03: Meet the Rosenbergs

S01E03: Meet the Rosenbergs

Když se Peter při pátrání po Chálidovi dostane do slepé uličky, společně s Cohenem začnou sledovat skryté stopy z Emmina deníku. Debbie vezme Joshe na nepovolený výlet. Avram pokračuje v cestě do Jeruzaléma.

cz sk
19.3.2015
1 430 000
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Lepší. Začínáme probádávat psychiku hlavní postavy, líbil se mi progress s Joshuou, při finále s policajtem mě zamrazilo, takže super. Líbí se mi, že ta šéfová, co pracuje pro vládu, je vlastně dvojitý agent a nasazené so-so očko, snad ji ještě neodhalí a udělá tam ještě tóčo. Ten na lodi do Chorvatska mi zatím přijde jako totální výkřik do tmy.

23.6.2015 | 0:22:16

Dig (Ztracená archa)
86/100 - 40×

Dig(Ztracená archa)

Agent FBI Peter Connelly vyšetřuje záhadnou smrt mladé archeoložky v Jeruzalémě. Při svém pátrání ale zjistí, že je na stopě spiknutí, které má po dvou tisících letech změnit běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 42 minut
žánr
Krimi, Mysteriózní, Thriller
hrají
Jason Isaacs (Peter Connelly), Guy Selnik (Avram), Regina Taylor (Ruth Ridell), Omar Metwally (Jusef Chálid), Richard E. Grant (Ian Margrove), Angela Bettis (Faye), Lauren Ambrose (Debbie Morgan), David Costabile (Tad Billingham), Ori Pfeffer (Golan Cohen), Alison Sudol (Emma Wilson), Anne Heche (Lynn Monahan), Zen McGrath (Josh)

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Postřehy a teorie

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Postřehy a teorie z epizody Armageddon Protocol

Poslední epizoda konspiračního seriálu Dig s názvem Armageddon Protocol je za námi, pojďme si tedy společně zrekapitulovat, co jsme se v závěru této minisérie dozvěděli.

Reklama

Historické okénko

Kumránské svitky a esejské učení

Kumránské svitky a esejské učení

V minulém článku jsme psali o esejcích a o jejich životě v poušti. Tentokrát se budeme věnovat nalezeným písemnostem v kumránských jeskyních. V těch byly nalezeny jak svitky napsané esejci, tak další různé rukopisy. V článku vám přiblížíme tyto svitky a jejich nález a také vám vysvětlíme, jak to bylo s měděnou destičkou ze seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Tajné společnosti

Tajné společnosti - 2. část

Tajné společnosti - 2. část

Přinášíme vám druhou část přehledu o tajných společnostech, ve které nechybí ani oblíbení Ilumináti. V šesté epizodě seriálu Dig je zmínka o Řádu Moria, který bude pravděpodobně taky souviset s Ilumináty, protože jeden z názvů této společnosti je Moria vítězící nad větrem.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás