Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 94×

Sledovat

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

George Murray

George Murray

Právník Roberta Crawleyho.

Sezóny 5
2010 - 2022

George Murray je už dlouholetým právníkem Roberta Crawleyho a jeho rodiny. Stará se o všechny právní záležitosti týkající se rodiny. Je to například on, kdo našel nového dědice Matthewa Crawleyho. Dále pomáhal s případem Batesova údajného trestného činu a také s tím, který později (také údajně) spáchala Anna. Také řešil s Robertem Crawleym neúspěšnou investici do železniční sítě a dokonce ověřoval pravost dopisu Matthew Crawleyho, který byl objeven po jeho smrti, ve kterém informoval o tom, že chce, aby se jeho dědičkou stala Mary. Zkrátka, Murray je zavolán kdykoliv, kdy je ho na panství zapotřebí.

Foto: ITV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filmová pokračování

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama