Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 94×

Sledovat

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

Sybbie Bransonová

Sybbie Bransonová

Dcera Toma a Sybil Bransonových.

Sezóny 6
2012 - 2022

Základní informace:

  • Celé jméno: Sybil „Sybbie“ Bransonová
  • Rok narození: 1920
  • Současná rezidence: panství Downton, Yorkshire, Anglie
  • Dočasná rezidence: Boston, Massachusetts, USA
  • Rodinná příslušnost: Bransonovi, Crawleyovi

Rodinní příslušníci:

Sybbie je jedinou dcerou Toma a Sybil Bransonových a nejstarším vnoučetem hraběte a hraběnky Granthamových. Její matka zemřela krátce po porodu, a na její poctu se Tom rozhodl jejich dceru pojmenovat po své zesnulé manželce. Všichni jí však říkají „Sybbie“. Je pro Toma velice drahá, protože je to jediné, co mu po Sybil zbylo. Proto se jí ani nechce vzdát, když mu Crawleyovi navrhnou, aby ji u nich nechal a on mohl odjet pracovat se svým bratrem do Liverpoolu. Protože je Tom křesťan a ne příslušník anglikánské církve, rozhodl se svou dceru vychovávat ve stejné víře, s čímž nesouhlasil Robert, ale nakonec ustoupil, protože v dopise zjistili, že sama Sybil proti tomu nebyla. Jejími kmotry se stali Tomův bratr Kieran a Sybilina sestra Mary. Poté žije spokojeným životem na Downtonu, kde tráví většinu času s dalšími dětmi – bratrancem Georgem a sestřenicí Marigold. A svému dědečkovi Robertovi často říká „osle“.

  • Sybbie ve čtvrté sérii ztvárnila Ava Mann a v páté a šesté sérii Fifi Hart.

Foto: ITV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filmová pokračování

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama