Dynasty (2017) (Dynastie) Co můžeme očekávat od čtvrté série?

Co můžeme očekávat od čtvrté série?

Co můžeme očekávat od čtvrté série?

Čekání na čtvrtou sérii je pomalu u konce, jelikož nadcházející pátek konečně uvidíme premiérový díl nové řady. Abyste věděli, na co se můžete v jejím průběhu těšit, nahlédněte do tohoto článku, kde jsme pro vás vše shrnuli.

3 0
2.5.2021

Jelikož loni jsme kvůli koronaviru přišli o dvě poslední epizody, můžeme čekat, že se jich dočkáme na začátku čtvrté série. Na konci předešlé řady nás samozřejmě měla čekat svatba Fallon a Liama, jejíž přípravy byly tématem několika posledních dílů. Kromě toho jsme v nich měli sledovat ještě Blakeovo soupeření s Alexis, Jeffem a Adamem, Samův nový vztah s Ryanem a také návrat Moldavců. Lze tedy předpokládat, že tyto témata uvidíme během prvních dvou epizod. Abyste měli lepší představu o celé sérii, přečtěte si následující obsáhlý popis čtvrté série:

Dynasty je zpět, takže naostřit nože a připravte se na Carringtonovy a jejich vrážení kudel do zad. Poté, co na konci třetí série tak nějak přežila svou rozlučku se svobodou, chce Fallon jediné – vzít si Liama a žít příjemným a poklidným životem. Tato dvě slova se u Carringtonů často nevidí a nebude tomu ani letos, jelikož tento šťastný pár má ty největší výzvy teprve před sebou. Nebezpečí a pokušení jsou stejně vydatné jako šampaňské a drahokamy!


Když je řeč o manželství, tak vztah Blakea a Cristal si minulou sérii prošel turbulencemi, jelikož oba sešli z cesty a letos se budou snažit co to půjde, aby jejich manželství přetrvalo. Vesmír má však jiné plány, a stejně tak i několik nepřátel, kvůli čemuž bude jejich osud nejistý.

Poté, co si hrál u svých rodičů na dvojitého agenta, si Adam uvědomuje, že musí učinit co bude zapotřebí, aby si udělal vlastní jméno mimo obří stín své rodiny. Zatímco bezohledně stoupá po žebříčku vzhůru, věci s jeho přítelkyní Kirby se ošklivě zkomplikují a ona skončí v rozporu se svým otcem Andersem.

Ve světě Carringtonových, kde je zrada na denním pořádku, se potají zformuje nové partnerství mezi Alexis a její švagrovou/tchýní Dominique, které se budou snažit získat to, o čem si myslí, že je po právu jejich, a to i kdyby musely podvést svého manžela/syna Jeffa. Mezitím se Sam chystá na rozvinutí svého hotelu a také srdce, a to s Culhaneovou pomocí.

Shrnuto, pouta budou utužována a porušována a přátelství testována, když se postavy vydají po temnější cestě. Cesta před naší oblíbenou miliardářskou rodinou je pokryta zradami, extravagancí a podváděním, a to mluvíme teprve o jejich dobrých dnech. Koneckonců, jak už jsme se poučili, vždycky je tu někdo, kdo číhá za rohem a chystá zničení dynastie.

(O svatbu Liama a Fallon nepřijdeme. Uvidíme ji ve druhém díle.)

Jak vidíte, čeká nás návrat všech dvanácti hlavních postav a letos se ani nemusíme obávat o nějaké přeobsazování. Kromě toho byly potvrzené návraty postav jako jsou Monica Colbyová, Laura Van Kirková, otec Caleb Collins a Jeffova bývalá přítelkyně Mia. Novými přírůstky budou herci Jermaine Rivers, o kterém zatím víme jen to, že se jeho postava bude jmenovat Henry, a herec Luke Cook. Ten si zahraje postavu Olivera, což je Kirbyin bývalý přítel z Austrálie. Je fotografem, který přijel do města fotit, ale má i postranní úmysly. Znovu se s Kirby setká, nicméně jeho paření do noci a sklony k braní drog rychle zavedou Kirby na nebezpečnou cestu. Herec Grant Show ještě potvrdil, že si v seriálu zahostuje jeho kolegyně ze seriálu Melrose Place Laura Leighton.

Níže si shrneme několik informací v bodech:

  • Herečka Daniella Alonso, která ztvárňuje Cristal, v listopadu oznámila, že je těhotná. Její těhotenství ale nebude mít žádný vliv na postavu Cristal.
  • Herečka Michael Michele prozradila, že ačkoliv série začne později než bývalo zvykem, pořád nás čeká 22 dílů. Její postava Dominique se objeví v 17 epizodách. Počet dílu rovněž později potvrdila i Liz Gillies.
  • Fallonin svatební dárek pro Liama bude píseň, kterou její představitelka a její manžel spolu napsali.
  • Adam Huber v jednom rozhovoru prohlásil, že nás tuto sérii čeká spoustu dramatických momentů. Naznačil, že Liam si letos i zazpívá. Jako v předešlé sérii, i v této bude černobílá epizoda. Liam s Fallon odjedou na výlet, nicméně my je při něm nebudeme sledovat. Adam si přeje, aby se Liam stal více nezávislou postavou a stál i na svých nohou a nebyl tak závislý na ostatních postavách.
  • Podle slov Granta Showa některá z postav zemře.
  • Dynasty do svého příběhu nijak nezahrne koronavirus a bude raději fungovat ve světě bez této pandemie.
  • Těsně před finále druhé série se podělil jeden ze scenáristů o informaci, že si na čtvrtou sérii šetří i příběhovou linku o Stevenově politické kariéře. Od té doby o ní ale nepadla žádná zmínka, tak uvidíme, jestli to bude pravda a Steven se do čtvrté série vrátí opět ve větší roli.
  • Liz Gillies (Fallon) po třech letech, kdy si neustále musela upravovat v šatech poprsí, požádala pro novou sérii o ošacení, které nebude tolik odhalovat křivku jejích ňader a produkční tým jí vyšel vstříc. Šlo o její vlastní rozhodnutí a navíc je to během zimních měsíců teplejší. Tuto „poprsní pauzu“ Liz žertovně nazývá „hiatits“ (ze slov hiatus a tits). Nicméně v březnu hiatits skončilo, jelikož Liz oblékla jedny odhalující šaty – můžete je vidět na hereččině Instagramu.

(Fallonina křivka mezi ňadry letos nebude už tak na obdiv.)

Zdroj: DynastyWiki, Deadline
Foto: The CW

Na co se v nové sérii těšíte nejvíce?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E20: My Hangover's Arrived

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @Daniela97
Přečas: @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Nepřehlédněte

Drama v dynastii Carringtonů bude pokračovat

Drama v dynastii Carringtonů bude pokračovat

I seriál s aktuálně nejnižší sledovaností na The CW se dočkal prodloužení pro další sérii. V příští sezóně tak budeme moct sledovat už čtvrtou řadu Dynasty, ve které si rodina Carringtonů určitě projde mnoha dalšími dramaty.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny