Elementary (Jak prosté)
81/100 - 89×

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová),

Alfredo Llamosa

Alfredo Llamosa

Sherlockův sponzor a přítel, který se také léčí ze závislosti.

Sezóny 4
2012 - 2015

Herec: Ato Essandoh

Alfredo vyrůstal v New Yorku a začal krást auta, když mu bylo čtrnáct. Považuje se v tom za profesionála. Ve věku devatenácti let začal brát drogy kvůli nudě. Nikdy předtím nebyl sponzorem, ale chtěl být jedním z nich.

Pracuje pro různé automobilové společnosti, kde testuje jejich bezpečnostní systémy. Když se zúčastní podpůrné skupiny, Sherlock si ho vybere za svého sponzora.

Alfredo je jedním ze Sherlockových skutečných přátel, ale neváhá ho kritizovat a tlačit ho, aby pokračoval v rehabilitačním režimu, i přes to, že se stal jeho sponzorem. Sherlock ho ale jako svého sponzora odmítl, aby mu mohl pomoci jako kamarád.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sherlockovo bádání pokračuje

Sherlockovo bádání pokračuje

V předchozích letech nás stanice CBS dlouho napínala, než nám prozradila osud seriálu. Letos se ale rozhodla velmi brzy po premiéře nové série. Sherlock bude mít práci i příští rok.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama