FBI
81/100 - 20×

FBI

Seriál sleduje práci newyorské pobočky Federálního úřadu pro vyšetřování. Zde se nachází prvotřídní agenti, kteří řeší případy s velký dopadem, které zahrnují terorizmus, organizované zločiny a konspirace.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Missy Peregrym (Maggie Bellová), Zeeko Zaki (Omar Adom "O.A." Zidan), Ebonée Noel (Kristen Chazalová), Jeremy Sisto (Jubal Valentine), Sela Ward (Dana Mosierová), Alana de la Garza (Isobel Castilleová), John Boyd (Stuart Scola), Katherine Renee Turner (Tiffany Wallaceová), James Chen (Ian Lim), Rodney Richardson (Ray Stapleton), Thomas Philip O'Neill (Neil Mosbach), Mara Davi (Samantha Keltonová), Taylor Anthony Miller (Kelly Moran), Roshawn Franklin (Trevor Hobbs), Vedette Lim (Elise Taylorová)

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: Hero's Journey

  S05E01: Hero's Journey

  Tým bude mít plné ruce práce, když je jejich důležitá operace k zajištění obří bomby z rukou ilegálního obchodníka přivede ke zjištění, že zařízení je již ve špatných rukou. A Jubalův slib, že bude přítomen na oslavě narozenin svého syna, je podroben zkoušce, protože případ se stále vyostřuje.

  21.9.2022
  43 minut
 • S05E02: Love Is Blind

  S05E02: Love Is Blind

  Když je v zastavárně zastřelen důstojník spolu s majitelem obchodu, tým se snaží zjistit, proč je se zločinem spojen mladý, nedávný odpadlík Ivy League.

  28.9.2022
  43 minut
 • S05E03: Prodigal Son

  S05E03: Prodigal Son

  Zatímco tým vyšetřuje smrtící loupež, která vrahům poskytla zásobu automatických zbraní, zjistí, že jedním z pachatelů je spolužák Jubalova syna, který se zdráhá spolupracovat na případu.

  5.10.2022
 • S05E04: Flopped Cop

  S05E04: Flopped Cop

  12.10.2022
 • S05E05: Victim

  S05E05: Victim

  19.10.2022
 • S05E06: Double Blind

Stav překladu

Epizoda S04E14: Ambition

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládal do 3. řady pro web Titulky bounas. Od 4. řady překládá seriál slovenská překladatelka @7Niki1. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

Reklama

Stejný svět, jedno FBI

Budoucnost seriálu

Svět FBI obnoven rovnou dvojnásobně

Svět FBI obnoven rovnou dvojnásobně

Celý svět FBI rozhodně nekončí a všechny tři seriály z něj dostaly prodloužení nejen o jednu řadu, ale rovnou o dvě. Takže ať už jste fanoušky newyorského týmu, elitního týmu na chytání uprchlíků či mezinárodního týmu, rozhodně se sledováním v brzké době neskončíte.

Zajímavé články

Zvrat v Maggiině příběhu na konci osmnáctého dílu

Zvrat v Maggiině příběhu na konci osmnáctého dílu

Konec minulého dílu znamenal pro Maggie a její představitelku Missy Perregrym důležitý milník. Stalo se jí něco, co by ji mohlo nadosmrti poznamenat. Proč se pro tento krok tvůrci rozhodli? To se dozvíte ve článku.

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama