For All Mankind
92/100 - 51×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Karen Baldwin

Karen Baldwin

Manželka astronauta Edwarda.

Sezóny 3
2019 - 2022

Karen je manželkou Eda, který pracuje jako astronaut u NASA. Jak je u takovéto ženy v této astronautické komunitě zvykem, je mu oporou v dobrém i ve zlém a stejně tak poskytuje podporu dalším manželkám, jejichž manželé jsou zrovna na nějaké misi ve vesmíru. Tato role však není snadná, protože nikdy nemůžete s jistotou vědět, že se vaše drahá polovička z mise vrátí. Kvůli Edovu zaměstnání v různých leteckých složkách se jejich rodina často stěhovala a když si najde stálé místo u NASA v Houstonu, Karen doufá, že už se znovu nikam nebudou muset přesouvat a budou moct žít poklidným životem na předměstí. Ed bývá většinu času v práci, takže je na ní vychovávat jejich syna Shanea.

Rodina:

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adm1

otrasná postava, neskutočne otravná … až musím pretáčať jej scény … meno Karen je fakt zaslúžené

27.6.2022 | 17:34:18
tominotomino

Shantel se zhostila Karen naprosto skvěle. Předvádí asi nejlepší herecký výkon a ukazuje, jak kvalitní herečkou ve skutečnosti je.

webmaster
7.12.2019 | 22:20:58

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama