For All Mankind Karen Baldwin

Karen Baldwin

Karen Baldwin

Manželka astronauta Edwarda.

Sezóny 2
2019 - 2021

Karen je manželkou Eda, který pracuje jako astronaut u NASA. Jak je u takovéto ženy v této astronautické komunitě zvykem, je mu oporou v dobrém i ve zlém a stejně tak poskytuje podporu dalším manželkám, jejichž manželé jsou zrovna na nějaké misi ve vesmíru. Tato role však není snadná, protože nikdy nemůžete s jistotou vědět, že se vaše drahá polovička z mise vrátí. Kvůli Edovu zaměstnání v různých leteckých složkách se jejich rodina často stěhovala a když si najde stálé místo u NASA v Houstonu, Karen doufá, že už se znovu nikam nebudou muset přesouvat a budou moct žít poklidným životem na předměstí. Ed bývá většinu času v práci, takže je na ní vychovávat jejich syna Shanea.


Rodina:

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Shantel se zhostila Karen naprosto skvěle. Předvádí asi nejlepší herecký výkon a ukazuje, jak kvalitní herečkou ve skutečnosti je.

webmaster
7.12.2019 | 22:20:58

Stav titulků

Epizoda S02E03: Rules of Engagement

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Nepřehlédněte

For All Mankind má třetí řadu jistou

For All Mankind má třetí řadu jistou

Služba AppleTV+ dnes potěšila své fanoušky zprávou, že se astronautský seriál For All Mankind dočká třetí série. Na té se začne pracovat na jaře 2021. Oznámení o prodloužení přichází stejně jako tomu bylo loni ještě před premiérou nové řady. Máte z této zprávy radost?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás