For All Mankind
92/100 - 57×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Coral Peña, Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Chris Bauer (Deke Slayton), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Robert Bailey Jr. (William Tyler)

Gordo Stevens

Gordo Stevens

Astronaut NASA, který byl pilotem testovacího letu Apollo 10 k Měsíci.

Sezóny 2
2019 - 2021

Gordo je jedním ze zkušených astronautů NASA. Má už dlouholeté zkušenosti s pilotováním armádních letounů a proto i v NASA působí jako pilot na několika misích Apollo. Společně s Edem Baldwinem se mohli stát prvními lidmi na Měsíci, kdyby je NASA nechalo přistát na povrchu Měsíce. Takhle je předběhli Sověti a Ed s Gordem čelí kritice veřejnosti, že na Měsíci nepřistáli. Gordo je ženatý s Tracy, která je rovněž zkušenou pilotkou, a díky jejich vzájemné vášni pro letectví se seznámili. Jejich vztah však není bez komplikací a ačkoliv se nadále milují, začínají se sobě navzájem vzdalovat.

Rodina:

  • Tracy Stevens (manželka)
  • Daniel Stevens (starší syn)
  • Jimmy Stevens (mladší syn)

Lety do vesmíru:

  • Apollo 10 – Testovací let k Měsíci, Gordo je pilotem mise. (další členové mise: Edward Baldwin, Fred Talmadge)
  • Apollo 15 – Gordo měl být součástí mise, ale nakonec ho vystřídala Molly Cobb.
  • Apollo 18 – Gordo je velitelem mise. (další členové mise: Danielle Poole)
  • Apollo 22 – Druhá posádka obývající americkou základnu Jamestown na Měsíci (další členové mise: Edward Baldwin, Danielle Poole)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Hned na začátku prvního dílu čtvrté řady můžeme opět očekávat zkratkovité shrnutí událostí, které se odehrály během časového skoku do nového milénia. Avšak už nyní si můžete s námi podrobně projít důležité události, které se odehrály v letech 1996 až 2001.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama