For All Mankind
92/100 - 57×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Coral Peña, Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Chris Bauer (Deke Slayton), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Robert Bailey Jr. (William Tyler)

Molly Cobb

Molly Cobb

Jedna z kandidátek k NASA, která má za sebou letitou praxi s létáním.

Sezóny 3
2019 - 2022

Molly je jednou z ženských kandidátek, které mají šanci dostat se do NASA. Nakonec je jednou ze čtyř žen, které zkouškou projdou, ona navíc skončila s nejlepším hodnocením. Od té doby patří k posádkám, které létají do vesmíru. V dřívějších letech se jí podařilo získat rekord v dálkovém sólovém letu a také létala v programu Mercury 13, kde dosahovala nejlepších výsledků.

Rodina:

  • Wayne Cobb (manžel)

Lety do vesmíru:

  • Apollo 15 – Molly nahradila v letu Gorda Stevense a stala se tak první Američankou, která stanula na Měsíci. Navíc se jí na Měsíci podaří objevit led. (další členové mise: Edward Baldwin, Frank Sedgewick)
  • Apollo 21 – První posádka, která bude pobývat na základně Jamestown. Molly je velitelkou mise. (další členové mise: Robert Crippen, Joe Engle)
  • Apollo 25 – Molly je velitelkou mise, jejíž úkolem původně bylo opravit satelit na orbitě, ale místo toho byli vysláni opravit loď Apollo 24 ve vesmíru. (další členové mise: Tracy Stevens, Dennis Lambert)

Foto: Apple

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Strašně mě štvala při tom výcviku i po něm, ale smířil jsem se s ní :-)

22.6.2020 | 3:50:44
Kothy

Nakonec sem si ji oblibil.

22.4.2020 | 23:41:09

Nepřehlédněte

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Hned na začátku prvního dílu čtvrté řady můžeme opět očekávat zkratkovité shrnutí událostí, které se odehrály během časového skoku do nového milénia. Avšak už nyní si můžete s námi podrobně projít důležité události, které se odehrály v letech 1996 až 2001.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama